Mistrovství MaS jednotlivců starší žactvo

Aktuality

Zde přinášíme všechny nejaktuálnější informace o dění v našem oddíle atletiky

Štítky:

Závod v Třebíči v režii našich chodců

V pěkném lesním prostředí se konal v Třebíči již 73.ročník chodeckého závodu Okolo Máchova jezírka. Závod proběhl zcela v režii našich chodců. V úvodu se šly 3 km, kde mladší žákyně vyhrála Verča Zvonková 17:48 min. před Adélkou Krasulovou, která si výrazně vylepšila osobák na 17:53 min.

Více

Publikováno 7. 10. 2023 16:42

Soustředění v Tatrách

Čtyřicet pět atletů vyrazilo na krátké soustředění do Vysokých Tater. Čeká na ně sice něco málo běhání, ale hlavně turistika a nějaké to povídání o atletice. Prostě pohodové posezónní nabírání kondice a stmelování kolektivu :-)

Více

Publikováno 28. 9. 2023 9:45

Perfektní Euroregion

Na našem stadiónu jsme pořádali mezinárodní závody v rámci Euroregionu. Na startu se sešlo mladší a starší žactvo Polska, Slovenska a Česka a rozdalo si to v bězích na 60, 300, 800 m, v dálce, výšce, míčku, kouli a štafetě 4x300 m.

Více

Publikováno 26. 9. 2023 21:11

Viky Vaňková skvěle reprezentovala

V Trnavě se konalo mezistátní pětiutkání žactva Česko-Slovensko-Slovinsko-Chorvatsko-Maďarsko. V chůzi na 3000 m byla nominovaná čerstvá mistryně ČR Eliška Říhová, která se však pro nemoc musela umluvit. Nahradila ji bronzová z letošního šampionátu Viky Vaňková. A Viky nahradila Elišku skvěle!

Více

Publikováno 23. 9. 2023 10:58

Stadión patřil přípravkám

Ve čtvrtečním odpoledni patřil náš stadión přípravkám. Pořádali jsme finálový závod Beskydského poháru přípravek a Atletické ligy minipřípravek. Za příjemného počasí svádělo velké souboje v pěti disciplínách 330 atletů z 8 oddílů kraje. A naši si vedli přímo fantasticky!

Více

Publikováno 21. 9. 2023 21:54

Hodinovku ovládli Klášterka a Krtková

Za slunečného počasí se na 47. ročník Slezanské hodinovky přišlo proběhnout 217 běžců. Jako první přišli na řadu nejmenší děti a čekalo na ně 400 m. Z vítězství se mezi kluky radoval Jakub  Balaš, minipřípravku na stejné trati ovládla Adélka Petrovská. Na ostatní čekalo již 12 minut.

Více

Publikováno 20. 9. 2023 21:46

Fantazie chodců na Mistrovství ČR

Skvěle si vedli naši chodci na Mistrovství České republiky žactva! Zlato, bronz, dvě pátá, sedmé a desáté místo a prakticky všichni na hranici svých osobních výkonů! K tomu není co dodat - snad jen byla to fantazie!! Mistryní ČR v chůzi na 3000 m se stala Eliška Říhová 16:33.64 min.

Více

Publikováno 16. 9. 2023 21:11

Vydařené finále družstev žactva

Neděle patřila na našem stadiónu mladým atletům při finále Mistrovství Moravy a Slezska družstev staršího žactva. Organizačně vše klapalo a velice dobře si vedly oba naše týmy. Jak holky, tak kluci skončili na výborném 7.místě a padla spousta osobních rekordů. Začneme děvčaty.

Více

Publikováno 11. 9. 2023 9:51

V Břeclavi nejlepší dorostenci

V Břeclavi se v sobotu konalo další kolo Moravskoslezské soutěže družstev dorostu a juniorů. Na jih Moravy zamířila všechna naše družstva, lépe řečeno pouze zbytky družstev :-(  Bohužel opět si velký počet závodníků neudělal čas, aby reprezentoval oddíl!!

Více

Publikováno 11. 9. 2023 7:19

Slunečná Slezanská desítka

Na startu 37.ročníku Slezanské desítky se sešlo 40 mužů a 16 žen. Za snad slunečného, teplého počasí zvítězil mezi muži Jan Hlavatík 36:16 a závod žen ovládla Sylvia Probst z Polska 42:56 min. Neztratili se ani naši, když mezi muži do 34 let obsadil 2.