Na opavském stadiónu se konalo Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladšího žactva. Vyrazila na něj devítka našich atletů a vezeme dvě medaile a osm osobáčků. Tentokrát byli úspěšnější kluci. Matouš Valkovič veze stříbro v hodu míčkem za osobák 60.20 m.
Více