5
Drobečková navigace

O nás > Aktuality > Stadión patřil přípravkám

Stadión patřil přípravkám

Ve čtvrtečním odpoledni patřil náš stadión přípravkám. Pořádali jsme finálový závod Beskydského poháru přípravek a Atletické ligy minipřípravek. Za příjemného počasí svádělo velké souboje v pěti disciplínách 330 atletů z 8 oddílů kraje. A naši si vedli přímo fantasticky! V posledním závodě celoroční soutěže vybojovali 10 zlatých, 5 stříbrných a 7 bronzových medailí!! O zlato se postarala v přípravce Kristina Rojíčková na 60 m a v dálce, Laura Gongolová v míčku, Míša Münsterová na 200 m, Vojta Kubica v dálce, Matouš Valkovič na 200 m a Šimon Gottwald na 600 m. V minipřípravce vyhrály své disciplíny Adéla Petrovská dálku, Markéta Rojičková 200 m a Eliška Hořáková 600 m. Celkové pořadí určitě udělalo radost všem dětem, rodičům i trenérům :-) Děvčata i kluci minipřípravky jasně celou soutěž vyhráli, stejně jako holky z přípravky! Pouze kluci přípravky podlehli VItkovicím, ovšem 2.místo je stejně velká paráda. Obrovská pochvala pro všechny děti z přípravky a minipřípravky!!!