Mistrovství MaS jednotlivců starší žactvo

Aktuality

Zde přinášíme všechny nejaktuálnější informace o dění v našem oddíle atletiky

Štítky:

Začaly příměstské tábory

Dnes začal první ze tří příměstských táborů, které jsme připravili na letní měsíce. Téměř stovka dětí stráví na všech táborech příjemný týden, plný her, soutěží a pohybu. Chybět nebude ani celodenní výlet. Věříme, že se děti budou dobře bavit a odnesou si spoustu zážitků.

Více

Publikováno 11. 7. 2022 19:53

U zámku v Paskově se běhalo

V nedělním dopoledni u zámku v Paskově konal 4.ročník Paskovské devítky. Přes "aprílové" počasí, chvilku déšť, chvilku sluníčko, se přišlo proběhnout na dvě stovky běžců. Mládež běhala v zámeckém parku tratě 300 a 800 m.

Více

Publikováno 10. 7. 2022 22:25

Začaly prázdniny

Přejeme všem dětem krásné prožití prázdnin, hodně sluníčka a spoustu zážitků. Ani o prázdninách nebudeme zahálet, i když si odpočineme od pravidelných tréninků a závodů.

Více

Publikováno 1. 7. 2022 8:13

Na závěr Olympiády 4.místo Terky Kubajurové

Posledním dnem pokračovaly dnes atletické soutěže na Olympiádě dětí a mládeže v Olomouci. Za úmorného vedra nás nejvíce zajímal finálový závod děvčat na 300 m, kam se po vítězství ve včerejším rozběhu probojovala Terka Kubajurová. Terka bojovala celou trať o medaili, ale nakonec skončila časem 41.

Více

Publikováno 30. 6. 2022 18:20

Václavíková pátá, Kubajurová postupuje

Druhým dnem pokračovaly atletické soutěže na Olympiádě dětí a mládeže v Olomouci. Naše naděje se upíraly k finálovému běhu na 800 m, kde byla favoritkou Anna Václavíková. Bohužel Aničce závod nevyšel úplně podle představ.

Více

Publikováno 29. 6. 2022 18:31

Vojta Novák šestý v Maďarsku

V maďarském Szekesfehérváru probíhá dnes mezistátní utkání dorostu Maďarsko-Slovensko-Slovinsko-Česko. Do reprezentace České republiky byl nominován rovněž Vojta Novák v chůzi na 5000 m. Závod jasně ovládli slovenští chodci, Vojta si došel pro 3 body za 6.místo v čase 26:50.74 minuty.

Více

Publikováno 29. 6. 2022 10:41

Terka Kubajurová opět zlatá!

Ve skvělé sezóně pokračuje Terka Kubajurová. Na X.Olympiádě dětí a mládeže v Olomouci suverénně ovládla soutěž ve vrhu koulí a zvítězila výkonem 13.51 m. Vybojovala tak pro krajskou výpravu první zlatou medaili!! Výborně si vedla také druhá naše atletka Anička Václavíková v rozběhu na 800 m.

Více

Publikováno 28. 6. 2022 19:34

Dvě naše atletky na Olympiádě dětí a mládeže

V Olomouci byla zahájena X.Olympiáda dětí a mládeže. Sešlo se na ní přes 3500 mladých sportovců a rozdávat se bude 73 sad medailí ve dvaceti sportech. V atletice se v týmu Moravskoslezského kraje představí také dvě naše atletky.

Více

Publikováno 27. 6. 2022 8:06

Naše ženy mezi nejlepšími

Na obnoveném stadiónu v Hodoníně se konalo Mistrovství České republiky mužů a žen. Mezi českou elitu se dokázala probojovat dvojice našich žen a to na trati 3000 m překážek. A naše děvčata si vedla výborně i ve vlastním závodě, když si obě vylepšila letošní maxima.

Více

Publikováno 25. 6. 2022 7:18

Vrhači končili první část sezóny

Vrhači zakončili první část sezóny dalším závodem Vrhačské ceny. Letní házení mělo na programu míček pro mladší žactvo a disk pro ostatní. Nejhodnotnější výkon předvedla v juniorkách Eliška Skotnicová, která si vylepšila osobák na 33.