Aktuality

Zde přinášíme všechny nejaktuálnější informace o dění v našem oddíle atletiky

Štítky:

Početná výprava na Mistrovství ČR

Velice početná výprava vyrazí o víkendu do Jablonce nad Nisou, kde proběhne Mistrovství České republiky žactva. Nominovat se dokázalo 18!! našich atletů - dvanáct děvčat a šest chlapců. A určitě jedeme s medailovými ambicemi.

Více

Publikováno 15. 9. 2022 7:48

Krajský přebor družstev mladšího žactva

Včera se na stadionu v Třinci konal Krajský přebor družstev mladšího žactva. Děvčata se umístila na 8. místě, hoši skončili pátí. Z děvčat se bodově prosadila pouze Dorotka Hodaňová. Ta skončila 5. v kouli v osobáku 9.25 m, 7. v míčku a oštěpu. Kluci bodovali mnohem více.

Více

Publikováno 14. 9. 2022 10:10

Starší žačky stříbrné !

Ve finále Mistrovství Moravy a Slezska na domácím stadiónu potvrdilo družstvo našich žaček své kvality. Od první disciplíny holky bojovaly o vítězství a nakonec z toho bylo skvělé druhé místo, stříbrné medaile a postup na Mistrovství České republiky!!

Více

Publikováno 12. 9. 2022 7:31

Kluci připravili obrovské překvapení

Neuvěřitelné se stalo skutkem! Družstvo starších žáků vybojovalo postup do finále Mistrovství ČR!!!

Více

Publikováno 12. 9. 2022 7:10

V Břeclavi se nedařilo

V Břeclavi proběhlo v sobotu poslední kolo Moravskoslezské soutěže družstev dorostu a juniorů. Našim hodně oslabeným týmům se na jihu Moravy moc nedařilo. Nejlépe si vedly juniorky, které obsadily páté místo, dorostenci skončili osmí. Dorostenky až jedenácté a junioři čtrnáctí.

Více

Publikováno 12. 9. 2022 6:49

V neděli boj o Mistrovství ČR !

V neděli proběhne na našem stadiónu Mistrovství Moravy a Slezska družstev staršího žactva, do něhož se probojovalo deset nejlepších týmů děvčat i chlapců. A chybět nebudou oba naše týmy!! Bojovat se bude nejen o medaile, ale také o postup do finále Mistrovství ČR, kam se probojují 4 nejlepší týmy.

Více

Publikováno 8. 9. 2022 8:27

Slezanská desítka

Za teplého, slunečného počasí proběhl na našem stadiónu 36.ročník Slezanské desítky. Nejlépe si z dvacetipěti okruhy poradil veterán Robert Chrudina v čase 36:34.72 min. Z našich zvítězil Krystian Zahraj mezi muži do 34 let 37:05.87 min a Pavel Mališ vybojoval 3.místo u mužů nad 35 let 39:23.67 min.

Více

Publikováno 8. 9. 2022 8:00

Tři medaile z Evropských her mládeže

V Brně probíhaly po tři dny Evropské atletické hry mládeže za účasti více než 1700 atletů ze 16 zemí Evropy. V této obrovské konkurenci si naši vedli skvěle, když vybojovali tři medaile a dalších devět finálových umístění.

Více

Publikováno 5. 9. 2022 23:21

Baráž o 1.ligu

V Hodoníně se konala baráž o postup do 1.ligy, kam se naše družstvo žen probojovalo po jasném vítězství ve 2.lize. Ovšem již dopředu padlo rozhodnutí, že o postup do 1.ligy nebudeme usilovat, takže na jih Moravy vyrazila pouze malá skupinka závodnic, která obsadila 8.místo.

Více

Publikováno 5. 9. 2022 22:45

Paráda žactva v Olomouci !!

V Olomouci proběhlo semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev staršího žactva. Skvělými výkony se v hanácké metropoli prezentovali naši atleti a obě družstva si zajistila postup do finále!! Od holek se to víceméně očekávalo a třetí místo naznačilo i další postupové šance.