Mistrovství MaS jednotlivců starší žactvo

Aktuality

Zde přinášíme všechny nejaktuálnější informace o dění v našem oddíle atletiky

Štítky:

Katka Krtková čtrnáctá na M ČR

Na mistrovství České republiky mužů a žen se dokázala v běhu na 1500 m nominovat Katka Krtková. Čas opět dokázala stlačit pod 5 minut, konkrétně 4:57.42, což stačilo na konečné 14.místo. Samozřejmě velký úspěch je již samotná účast na šampionátu. Blahopřejeme.

Více

Publikováno 19. 2. 2023 16:36

Mladší žactvo na Višňovce

Na populární Višňovku vyrazilo o víkendu mladší žactvo. Pro dvacet pět atletů byla připravena nejen atletická příprava, ale také zajímavý program.

Více

Publikováno 19. 2. 2023 16:24

Katka Krtková na Mistrovství ČR

V ostravské hale proběhne o tomto víkendu republikový šampionát mužů a žen. Mezi českou atletickou elitu se dokázala nominovat v běhu na 1500 m Katka Krtková. Pomohl jí k tomu start na nedělním závodě v Ostravě, kde si vylepšila osobní rekord na 4:47.46 minut.

Více

Publikováno 17. 2. 2023 7:18

Ostrava Indoor II

Několik našich atletů testovalo formu na mítinku Ostrava Indoor II. V  běhu na 1500 m si nejlépe si vedla Anička Václavíková, která doběhla druhá a časem 4:49.51 min. se nominovala na republikový šampionát. Viky Vaňková zaběhla 5:43.51 min.

Více

Publikováno 17. 2. 2023 7:11

Fantazie v podání chodců !!

V pražské hale ve Stromovce proběhlo Mistrovství České republiky v chůzi. Desítka našich, která se dokázala na šampionát nominovat si vedla fantasticky! Vezeme dva tituly mistra ČR, jedno stříbro, jeden bronz a všichni naši došli do 6.místa - prostě skvělé výkony!

Více

Publikováno 12. 2. 2023 20:17

Desítka našich na Mistrovství ČR

V pražské hale ve Stromovce se o víkendu uskuteční první letošní halové Mistrovství České republiky. Na šampionát v chůzi se dokázala probojovat desítka našich chodců!! A určitě jedeme s medailovými ambicemi. Do závodu žaček na 3000 m se dokázalo nominovat pět našich děvčat.

Více

Publikováno 7. 2. 2023 12:32

Naši ve Španělsku

Ve španělském středisku Oropesa del Mar se konal Pohár mistrů evropských zemí v přespolním běhu. Sešlo osmdesát tři týmů z dvaceti tří zemí, které startovaly v kategoriích mužů, žen, juniorů a juniorek. Mezi juniorkami reprezentoval českou republiku náš oddíl!

Více

Publikováno 5. 2. 2023 16:46

Halová mistrovství Moravy jsou za námi

Halová mistrovství Moravy a Slezska uzavřelo starší žactvo. Naši účast výrazně ovlivnily prázdniny, takže nakonec startovala pouze sedmička, ale vedla si velice dobře. Zlatou medaili vybojoval Šimon  Václavík na 3000 m v novém osobních rekordu 10:05.

Více

Publikováno 5. 2. 2023 16:26

Dalších pět medailí je doma

Dnes bylo v ostravské hale na programu Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu. Startovalo na něm šestnáct našich atletů a vezou jednu zlatou, jednu stříbrnou a tři bronzové medaile. O nejcennější kov se zasloužil Vojta Šelong, který vyhrál 1500 m dorostenců v osobáku 4:27.04 min.

Více

Publikováno 4. 2. 2023 19:06

Majkráková a Šodek mistry Moravy a Slezska

V ostravské hale proběhlo Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva, kam se nominovala dvacítka našich. V konkurenci 420 závodníků ze 47 oddílů si našim podařilo vybojoval dvě zlaté a jednu bronzovou medaili. O zlata se postarali běžci na 1500 m - Laura Majkráková vyhrála v osobáku 5:27.26 min.