Aktuality

Zde přinášíme všechny nejaktuálnější informace o dění v našem oddíle atletiky

Štítky:

Skvělý vstup přípravek

Slezanský kros byl prvním závodem soutěží družstev přípravek. A naši nejmenší vstoupili do soutěže skvěle! V Atletické lize minipřípravek dokázala děvčata jasně zvítězit před Třincem a Porubou. Kluci vyhráli ještě jasněji před Porubou a Bruntálem.

Více

Publikováno 29. 3. 2023 8:36

Větrný Slezanský kros

Silný vítr, sníh i sluníčko a velká zima provázela běžce na 21.ročníku Slezanského krosu. Přes nepřízeň počasí se v areálu stadiónu proběhlo na perfektní trati 600 běžců, z toho 534 dětí!!

Více

Publikováno 28. 3. 2023 22:28

Soustředění Nové Hrady

Soustředění v jižních Čechách běží naplno. Šestnácti atletům počasí prozatím přeje a tak se intenzivně připravují na další část sezóny. V krásném prostředí zámeckého parku v Nových Hradech jsou naprosto ideální podmínky pro trénink.

Více

Publikováno 20. 3. 2023 13:03

Vrhačům svítilo sluníčko

První závod Vrhačské ceny přivítalo sluníčko a tak padesátka vrhačů měla parádní podmínky. Na programu byl hod diskem, kde předvedli nejlepší výkony Eliška Skotnicová 31.63 m a Franta Vyzina 33.28 m. Ve vrhu koulí byla nejlepší Terka Kubajurová 12.09 m a Tomáš Mrázek 12.28 m.

Více

Publikováno 17. 3. 2023 20:17

S-S-S-S zahájen

Nová soutěž pro přípravku se úspěšně rozběhla. Sprinter-Skokan-Silák-Slezanu zahájil za sice chladného počasí, ale přece jen se na více než 60 malých závodníků usmívalo sluníčko. A tak se běhalo, skákalo a házelo, pro nejlepší byly připraveny krásné medaile a sladká odměna. Kdo si vedl nejlépe?

Více

Publikováno 16. 3. 2023 19:33

Naši na Olešné

V těžkých podmínkách a obrovské konkurenci běžců z celé Moravy si na Olešné vedli skvěle i naši. Mezi 550 běžci dokázali vybojovat po šesti zlatých a stříbrných medailích a osm bronzových. Mezi nejmenšími benjamínky doběhl druhý Sebastian Mika a třetí Jakub Baláš.

Více

Publikováno 12. 3. 2023 7:10

Drsné podmínky na Olešné

Opravdu drsné podmínky čekaly na účastníky Běhu okolo Olešné. Zima, vytrvalé sněžení, silný vítr a hodně rozbahněná trať. Přesto dorazilo neuvěřitelných 547 běžců, z toho 458 běželo v závodech mládeže. Neskutečné!!

Více

Publikováno 11. 3. 2023 19:06

Žactvo zakončilo halovou sezónu

Jako poslední bojovalo o halové republikové medaile žactvo. Na startu byla také čtveřice našich a vedla si výborně. V sobotu sice zůstala v běhu na 800 m časem 2:24.10 minuty Viky Bartoňová těsně před branami finále, ale 9. místo v ČR je parádní.

Více

Publikováno 5. 3. 2023 14:14

Anička Václavíková bronzová

Výborně si vedla čtveřice našich atletů na Mistrovství České republiky dorostu a juniorů. Skvělý výkon předvedla v běhu na 1500 m Anička Václavíková, když  vybojovala bronzovou medaili v novém osobním rekordu 4:46.11 minuty. Káju Vilčkovou v trojskoku vynesl vylepšený juniorský oddílový rekord 11.

Více

Publikováno 26. 2. 2023 18:00

Katka Krtková čtrnáctá na M ČR

Na mistrovství České republiky mužů a žen se dokázala v běhu na 1500 m nominovat Katka Krtková. Čas opět dokázala stlačit pod 5 minut, konkrétně 4:57.42, což stačilo na konečné 14.místo. Samozřejmě velký úspěch je již samotná účast na šampionátu. Blahopřejeme.