Mistrovství MaS jednotlivců starší žactvo

Aktuality

Zde přinášíme všechny nejaktuálnější informace o dění v našem oddíle atletiky

Štítky:

S-S-S-S zahájen

Nová soutěž pro přípravku se úspěšně rozběhla. Sprinter-Skokan-Silák-Slezanu zahájil za sice chladného počasí, ale přece jen se na více než 60 malých závodníků usmívalo sluníčko. A tak se běhalo, skákalo a házelo, pro nejlepší byly připraveny krásné medaile a sladká odměna. Kdo si vedl nejlépe?

Více

Publikováno 16. 3. 2023 19:33

Naši na Olešné

V těžkých podmínkách a obrovské konkurenci běžců z celé Moravy si na Olešné vedli skvěle i naši. Mezi 550 běžci dokázali vybojovat po šesti zlatých a stříbrných medailích a osm bronzových. Mezi nejmenšími benjamínky doběhl druhý Sebastian Mika a třetí Jakub Baláš.

Více

Publikováno 12. 3. 2023 7:10

Drsné podmínky na Olešné

Opravdu drsné podmínky čekaly na účastníky Běhu okolo Olešné. Zima, vytrvalé sněžení, silný vítr a hodně rozbahněná trať. Přesto dorazilo neuvěřitelných 547 běžců, z toho 458 běželo v závodech mládeže. Neskutečné!!

Více

Publikováno 11. 3. 2023 19:06

Žactvo zakončilo halovou sezónu

Jako poslední bojovalo o halové republikové medaile žactvo. Na startu byla také čtveřice našich a vedla si výborně. V sobotu sice zůstala v běhu na 800 m časem 2:24.10 minuty Viky Bartoňová těsně před branami finále, ale 9. místo v ČR je parádní.

Více

Publikováno 5. 3. 2023 14:14

Anička Václavíková bronzová

Výborně si vedla čtveřice našich atletů na Mistrovství České republiky dorostu a juniorů. Skvělý výkon předvedla v běhu na 1500 m Anička Václavíková, když  vybojovala bronzovou medaili v novém osobním rekordu 4:46.11 minuty. Káju Vilčkovou v trojskoku vynesl vylepšený juniorský oddílový rekord 11.

Více

Publikováno 26. 2. 2023 18:00

Katka Krtková čtrnáctá na M ČR

Na mistrovství České republiky mužů a žen se dokázala v běhu na 1500 m nominovat Katka Krtková. Čas opět dokázala stlačit pod 5 minut, konkrétně 4:57.42, což stačilo na konečné 14.místo. Samozřejmě velký úspěch je již samotná účast na šampionátu. Blahopřejeme.

Více

Publikováno 19. 2. 2023 16:36

Mladší žactvo na Višňovce

Na populární Višňovku vyrazilo o víkendu mladší žactvo. Pro dvacet pět atletů byla připravena nejen atletická příprava, ale také zajímavý program.

Více

Publikováno 19. 2. 2023 16:24

Katka Krtková na Mistrovství ČR

V ostravské hale proběhne o tomto víkendu republikový šampionát mužů a žen. Mezi českou atletickou elitu se dokázala nominovat v běhu na 1500 m Katka Krtková. Pomohl jí k tomu start na nedělním závodě v Ostravě, kde si vylepšila osobní rekord na 4:47.46 minut.

Více

Publikováno 17. 2. 2023 7:18

Ostrava Indoor II

Několik našich atletů testovalo formu na mítinku Ostrava Indoor II. V  běhu na 1500 m si nejlépe si vedla Anička Václavíková, která doběhla druhá a časem 4:49.51 min. se nominovala na republikový šampionát. Viky Vaňková zaběhla 5:43.51 min.

Více

Publikováno 17. 2. 2023 7:11

Fantazie v podání chodců !!

V pražské hale ve Stromovce proběhlo Mistrovství České republiky v chůzi. Desítka našich, která se dokázala na šampionát nominovat si vedla fantasticky! Vezeme dva tituly mistra ČR, jedno stříbro, jeden bronz a všichni naši došli do 6.místa - prostě skvělé výkony!