Mistrovství MaS jednotlivců starší žactvo

Aktuality

Zde přinášíme všechny nejaktuálnější informace o dění v našem oddíle atletiky

Štítky:

V dalším kole ženy šesté

Za slunečného, ale větrného počasí proběhlo v Šumperku další kolo 2.ligy žen. Oslabené družstvo žen obsadilo šesté místo. Nejvíce se bodově dařilo Katce Krtkové, které doběhla třetí na 1500 m za 4:59.61 min. i na 400 m překážek 68.83 s a pátá na 800 za 2:20.73 min.

Více

Publikováno 28. 5. 2023 6:15

V neděli se bude na náměstí běhat

V neděli se koná jubilejní 15.ročník Běhu mezi náměstími. Vše bude probíhat na místeckém náměstí Svobody a v 9.30 začnou běhat nejmenší předškoláčci 2018 a mladší, po nich ročníky 2015-2016 a potom postupně všichni další. Pro nejlepší budou připraveny medaile, Marlenka a další parádní ceny.

Více

Publikováno 26. 5. 2023 7:38

Žáci druzí, žákyně třetí

Na vítkovickém stadiónu pokračoval Krajský přebor družstev staršího žactva. Naše týmy si vedly výborně, když kluci vybojovali druhé a holky třetí místo. K vidění byla řada skvělých výkonů a padla spousta osobním rekordů. Výborné vystoupení odstartovali chodci na 3000 m.

Více

Publikováno 25. 5. 2023 21:51

Závěr týdne ve znamení závodů

Ve čtvrtek budou ve Vítkovicích bojovat v Krajském přeboru dvě družstva starších žaček a tým starších žáků /odjezd ve 14 hodin/. V sobotu vyrazí na další kolo 2.ligy družstva mužů a žen /odjezd v 7 hodin/. Náročný týden zakončíme v neděli na místeckém náměstím Během mezi náměstími.

Více

Publikováno 23. 5. 2023 16:30

Chodci skvěle v Poděbradech

V rámci Mistrovství Evropy družstev v chůzi se dnes šel v Poděbradech testovací závod na 3 a 5 km. Na start se postavila devítka našich chodců a za krásného počasí předváděla na kilometrovém okruhu skvělé výkony.

Více

Publikováno 20. 5. 2023 21:20

Úhrada táborů

Je za námi polovina května a tak připomínáme rodičům úhradu poplatků za prázdninové příměstské tábory i sportovní tábor v Olešnici. Veškeré informace byly v přihláškách, pouze upozoňujeme, že je možno hradit v hotovosti na tréninku, případně na účet.

Více

Publikováno 16. 5. 2023 7:18

Parádní proběhnutí ve Vojkovicích

Je za námi 4. ročník závodu ve Vojkovicích, který proběhl v pohodové atmosféře za perfektního běžeckého počasí. Na startu se sešlo 240 běžců, z toho 160 dětí.

Více

Publikováno 14. 5. 2023 16:39

Druhá liga zahájila v Hranicich

Do druholigové soutěže vstoupilo na stadiónu v Hranicích družstvo žen pátým a družstvo mužů sedmým místem. Nejvíce se bodově prosadila Kája Vilčková, která zvítězila v trojskoku a byla druhá na 400 m překážek v osobáku 66.17 s. Kača Krtková vyhrála 3000 m překážek za výborných 11:26.01 min.

Více

Publikováno 14. 5. 2023 16:23

Žactvo bojovalo v Třinci

Na třineckém stadiónu proběhlo první kolo Krajského přeboru družstev žactva. Jak děvčata, tak kluci vybojovali čtvrté místo. Vítězství vybojovala Viky Bartoňová na 800 m za 2:27,28 min. a Šimon Václavík na 3000 m v čase 10:17.57 min.

Více

Publikováno 12. 5. 2023 6:10

Kača Krtková vítězí v Bohumíně

Za pěkného, ale větrného počasí proběhl na náměstí v Bohumíně tradiční Májový běh. V závodě, který spoustu let v minulosti probíhal v režii našich běžců ve všech kategoriích, se tentokrát přestavila pouze Katka Krtková v závodě žen.