Slunečné Loučení s oválem

13.11.2021 17:13

Chladné, ale slunečné počasí přívítalo více než dvě stovky běžců, kteří přišli na poslední letošní běžecký závod na dráze. Nejprve běžely nejmenší děti 200 m a zvítězila Adélka Petrovská a Albert Schmida. Potom již mládež běhala 800 m a k vidění byly napínavé souboje a výborné výkony našich mladých atletů. Minipřípravku ovládl David Lex 3:01.22 min, v přípravce byli nejlepší Johana Münsterová 2:49.42 min. a Matyáš Bernatík 2:38.00 min. V mladším žactvu nedali nikomu šanci Viky Bartoňová 2:32.80 min. a Šimon Václavík 2:30.54 min. Starší žákyně vyhrála Barča Bystřičanová 2:26.33 min a dorostenky Viky Ťahanová 2:27.53 min. Žáky ovládl Vojta Šelong 2:21.27 min. a společnou kategorii dorostu a juniorů Patrik Stankov 2:03.14 min. Po mládeži se s oválem rozloučili dospělí a to tratí 3000 m. Závod mužů se stal kořiští Martina Biolka z Vratimova 10:25.36 min. Z našich se prosadil Dan Raška na druhé místo mužů do 34 let 10:36.86 min. Závod žen byl plně v režii našich děvčat. Vyhrála Verča Siebeltová 10:49.04 min, před Barčou Bystřičanovou 11:03.15 min. a Katkou Krtkovou 11:05.75 min. Na nejlepší čekaly medaile a ceny a nechybělo ani losování tomboly mezi všemi účastníky. Výsledky jsou přiloženy - Loučení s oválem 2021 výsledky.pdf (724,7 kB)