Konečné výsledky 2017

Předvánočním během byl rovněž zakončen jubilejní 20.ročník Běžecké ceny mládeže. A poslední závod ještě notně zamíchal pořadím, ve dvou případech dokonce na prvním místě. V osmnácti závodech, které běžecký seriál zahrnoval, se v šesti věkových kategoriích bodově prosadila téměř tisícovka dětí - 515 děvčat a 480 chlapců.  A 42 z nich startovalo ve všech závodech a může se těšit na speciální cenu :-) Kromě jedné kategorie ovládli naši běžci všechny ostatní. V dorostu byli nejlepší Eliška Kopcová a Marek Spilka, ve starším žactvu Klára Ningerová a Patrik Stankov. Mladší žactvo vyhrála Anna Cagašová mezi děvčaty a Ondra Pavelek u chlapců. V přípravce se podařilo nejvíce bodů nasbírat Anně Václavíkové, která právě v posledním závodě bodově přeskočila Julii Hrčkovou a Janu Klimasovi. V minipřípravce zvítězila Viktorie Bartoňová a Vojtěch Kulich z Jablunkova. Mezi nejmladšími benjamínky se v posledním závodě vyhoupla do čela Johanka Münsterová a jasným vítězem u kluků se stal Ondra Mynrarz. Všem blahopřejeme. Slavnostní vyhlášení proběhne v neděli 7.ledna od 15 hodin ve velkém sále Národního domu v Místku. Srdečně zveme. Bezecka cena mladeze vysledky 2017.xls (116 kB)