Aktuality

Zde přinášíme všechny nejaktuálnější informace o dění v našem oddíle atletiky

Štítky:

V Ostravě to opět cinkalo

Tento víkend patřil v ostravské hale Krajským přeborům a jako poslední se představili v neděli muži, ženy, junioři a dorost. Naši si vedli opět výborně, bilance je 4 zlaté, 7 stříbrných a 3 bronzové medaile. Nejlépe si vedla Verča Siebeltová v ženách, která vyhrála 800 m za 2:16.20 min.

Více

Publikováno 16. 1. 2022 18:52

Pět zlatých staršího žactva

Starší žactvo navázalo na páteční úspěšné vystoupení mladších kamarádů na halovém krajském přeboru. Vybojovalo pět zlatých, dvě stříbrné a jednu bronzovou medaili. Hvězdou se stala Terka Kubajurová, která vyhrála vrh koulí ve skvělém oddílovém rekordu 12.58 m.

Více

Publikováno 15. 1. 2022 15:37

Třináct medailí mladšího žactva

Výborně si vedlo mladší žactvo na Krajském přeboru, který se konal ve vítkovické hale. Celkem naši mladí atleti vybojovali 13 medailí - 4 zlaté, 4 stříbrné a 5 bronzových. Nejlépe si vedl Tomáš Škapa, který vyhrál 150 m v čase 20.77 s a vrh koulí výkonem 8.74 m a ještě přidal stříbro ve výšce 1.

Více

Publikováno 14. 1. 2022 20:23

Halové Mistrovství Moravskoslezského kraje

Zatímco naši nejmenší si budou celý víkend užívat na Višňovce, jejich starší kamarádi budou bojovat o medaile a co nejlepší výkony na Mistrovství Moravskoslezského kraje v krásné vítkovické hale. V pátek odpoledne zahájí krajské přebory mladší žactvo a pro nějakou tu medailí vyrazí 24 závodníků.

Více

Publikováno 13. 1. 2022 20:23

Minipřípravka vyráží na víkend

Datum konání: 14. 1. 2022 - 16. 1. 2022

Naši nejmenší vyráží na celý víkend za zábavou do Vyšních Lhot. V oblíbeném středisku na Višňovce na ně čeká spousta her, soutěží a zábavy.

Více

Publikováno 13. 1. 2022 19:54

Rekordní zahajovací závody

Datum konání: 8. 1. 2022

Na letošní první halové závody vyrazila malá skupinka našich a vedla si výborně. Ve vítkovické hale padly tři oddílové a osm osobních rekordů. O dva oddíláky se postarala juniorka Viky Ťahanová. Nejprve na 2000 m vylepšila čas na 7:10.88 min. a na poloviční trati posunula juniorské maximum na 3:13.

Více

Publikováno 8. 1. 2022 17:29

Členské příspěvky nezvyšujeme !

Je tady nový rok a s ním jediná povinnost členů - úhrada členských příspěvků. Jistě všechny potěší, že výše zůstává stejná jako v předchozím roce ! Je možno hradit na účet, případně v hotovosti na tréninku. Podrobné informace najdete v sekci Pro členy - členské příspěvky.

Více

Publikováno 1. 1. 2022 20:23

Nový rok jsme zahájili během

Datum konání: 1. 1. 2022

Na tradiční "Novoroční proběhnutí" se ke stadiónu přišlo proběhnout 27 běžců a vstoupili tak během do nového roku 2022 !

Více

Publikováno 27. 12. 2021 13:32

Sváteční Předvánoční běh

Datum konání: 18. 12. 2021

Téměř dvě stovky běžců, na prosinec perfektní počasí a příjemná předvánoční atmosféra. To byl včerejší Předvánoční běh. Pro nejlepší medaile, ceny a nechyběla vánoční tombola. Děkujeme všem za účast a budeme se těšit na setkání na běžeckých tratích v příštím roce.

Více

Publikováno 23. 12. 2021 17:32

Slunečný, ale mrazivý Běh frýdeckým parkem

Datum konání: 4. 12. 2021

Také na další závod FM běžeckého poháru nám přálo počasí. V sobotním dopoledni se za mrazivého, ale slunečného počasí přišlo do frýdeckého parku proběhnout více než padesát běžců.