Aktuality

Zde přinášíme všechny nejaktuálnější informace o dění v našem oddíle atletiky

Štítky:

Dvě medaile mladšího žactva

Jak první začalo bojovat o medaile na halovém Mistrovství Moravy a Slezska mladší žactvo. V ostravské hale se podařilo vybojovat stříbrnou medaili Johance Münsterové ve výšce, když si vylepšila osobní maximum na 1.40 m. Druhý cenný kov a to bronzový přidal Tomáš Škapa ve vrhu koulí za 9.52 m.

Více

Publikováno 5. 2. 2022 9:57

Víkendové šampionáty

Zatímco osmička našich děvčat bude v neděli bojovat v Portugalsku na Poháru mistrů Evropských zemí v přespolním běhu, další řada našich atletů bude se představí v ostravské hale na Mistrovství Moravy a Slezska.

Více

Publikováno 2. 2. 2022 20:45

Naše běžkyně do Portugalska

Další obrovský úspěch pro náš oddíl! Na základě výsledku na Mistrovství České republiky v přespolním běhu bylo družstvo našich juniorek i družstvo žen nominováno, aby reprezentovalo Českou republiku na Poháru mistrů evropských zemí v přespolním běhu příští víkend v Portugalsku!!

Více

Publikováno 27. 1. 2022 9:06

Úhrada členských příspěvků

Upozorňujeme, že do konce ledna by měly být uhrazeny členské příspěvky na letošní rok! Je možno uhradit hotově na tréninku, případně převodem na účet. Příspěvky zůstaly ve stejné výši jako v předchozím roce. Podrobné informace naleznete v sekci "Pro členy" - oddílové příspěvky.

Více

Publikováno 27. 1. 2022 7:00

Ostrava Indoor I

V ostravské hale proběhl mítink Ostrava Indoor I, kde svou běžeckou formu testovala čtveřice našich děvčat. Kvalitní výkon předvedla Kačka Krtková na 800 m, když doběhla osmá v čase 2:21.37 min. Další tři holky se postavily na start závodu na 3000 m.

Více

Publikováno 26. 1. 2022 13:19

Šest medailí chodců

V ostravské hale proběhlo Mistrovství Moravy a Slezska v chůzi. Naši chodci si vedli tradičně skvěle a vybojovali dvě zlaté, tři stříbrné a jednu bronzovou medaili. Závod žaček na 3000 m byl plně v režii našich děvčat. Zvítězila Viky Bartoňová ve velice kvalitním oddílovém rekordu 16:21.11 min.

Více

Publikováno 23. 1. 2022 15:22

Skvělá Terka Kubajurová

Skvělou formu potvrdila Terka Kubajurová v ostravské hale na Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích. Vybojovala zlatou medaili v pětiboji žaček, navíc k tomu přidala oddílový rekord, který má nyní hodnotu 3249 bodů.

Více

Publikováno 22. 1. 2022 18:40

Vrhačská cena zahájena

Vrhačská cena byla zahájena a Sněhová koule byla opravdu sněhová :-). Ani pořádná zima a namrzlý povrch však neodradil 29 závodníků, aby se nesnažili o co nejlepší výkony ve vrhu koulí a v hodu medikem. Mladší žactvo mělo pouze hod plným míčem 2 kg a nejlépe si vedla Johanka Münsterová 6.

Více

Publikováno 21. 1. 2022 19:28

Čeká nás náročný víkend

Je před námi víkend a s ním několik závodů. V pátek proběhne na našem stadiónu první závod Vrhačské ceny. Připraven je mítink "Sněhová koule". Na  ročníky 2008 a starší čeká vrh koulí a hod medikem. V mediku bude soutěžit i mladší žactvo.

Více

Publikováno 20. 1. 2022 12:08

V Ostravě to opět cinkalo

Tento víkend patřil v ostravské hale Krajským přeborům a jako poslední se představili v neděli muži, ženy, junioři a dorost. Naši si vedli opět výborně, bilance je 4 zlaté, 7 stříbrných a 3 bronzové medaile. Nejlépe si vedla Verča Siebeltová v ženách, která vyhrála 800 m za 2:16.20 min.