Velikonoční prázdniny stráví dvacet pět našich atletů na soustředění v Olomouci. První kilometry v krásném prostředí olomouckých parků již naběhány, ale samozřejmě čeká ještě řada tréninků jak v parcích, tak na stadiónu.

Více

Publikováno 13. 4. 2022 20:51

Na Jakubáku vítězně

Za krásného počasí se konal ve Vratimově 39.ročník Jakubova lesního běhu. Desítka našich běžců si na trati dlouhé necelých osm kilometrů vedla výborně. Mezi muži zvítězil Krystian Zahraj za 27:11 min. Mezi ženami doběhla na 2.místě Verča Siebeltová 31:31 min. a na 3.místě Markéta Laciková 32:37 min.

Více

Publikováno 13. 4. 2022 9:42

Velikonoce v pohybu

Jsou před námi Velikonoční svátky a ani o nich nebudeme zahálet. Velká skupina vyrazí na soustředění do Olomouce. Vrhačská skupina bude pilovat na stadiónu techniku před rychle se blížící sezónou. Běžci a chodci využijí krásné prostředí olomouckých parků k náročné přípravě.

Více

Publikováno 11. 4. 2022 9:13

Zahájení na dráze se vydařilo

Po chladných dnech velice příjemné počasí přilákalo na první letošní závod na naší dráze více než 300 běžců, z toho 210 v závodech mládeže. Opět jsme mohl vidět velké souboje a naši si vedli výborně. Vybojovali 12 vítězství, 8 druhých a 9 třetích míst.

Více

Publikováno 7. 4. 2022 7:38

Kontrolní závody se dvěma rekordy

Po delší době jsme připravili v rámci tréninku oddílové kontrolní závody. Sešlo se přes osmdesát atletů a otestovali si formu v běhu na 150 m a 1000 m.

Více

Publikováno 30. 3. 2022 20:43

Náročný běh ve Lhotce je za námi

Po úterním Slezanském krosu, proběhl v krátkém sledu již třetí závod Frýdecko-místeckého poháru. Byl jím zřejmě nejtěžší letošní pohárový závod Běh okolo Královy hory.

Více

Publikováno 27. 3. 2022 15:01

Stříbro Aničky Václavíkové

Za nádherného počasí a v krásném prostředí zámeckého parku ve Slavkově u Brna proběhlo Mistrovství České republiky v přespolním běhu žactva a dorostu. Další vynikající úspěch si připsala Anička Václavíková, která si po skvělém výkonu doběhla v čase 10:54 min.

Více

Publikováno 26. 3. 2022 20:29

Jarní házení

Jarní házení bylo třetím závodem Vrhačské ceny 2022 a bylo opravdu jarní. Krásné, slunečné počasí přilákalo 48 zájemců o hod diskem a vrh koulí. V hodu diskem si z našich nejlépe vedli Terka Kubajurová v žačkách 28.04 m, Eliška Skotnicová v juniorkách 29.26 m a Lucie Žilinská mezi ženami 20.45 m.

Více

Publikováno 25. 3. 2022 20:34

Běh okolo Královy hory

V neděli 27.března se koná Běh okolo Královy hory. Po loňském velice úspěšném obnovení závodu, který se vrátil do termínové listiny po třiceti letech, jsme se rozhodli v pořádání pokračovat. Od 9 hodin bude možno se ve sportovním areálu ve Lhotce přihlásit a v 10 hodin zazní startovní výstřel.

Více

Publikováno 24. 3. 2022 8:39

Další republikový šampionát

V sobotu vyrazí početná skupina našich běžců na Mistrovství České republiky v přespolním běhu. Ve Slavkově u Brna se budou rozdělovat medaile mezi mladší žactvo, starší žactvo a dorost.