Aktuality

Zde přinášíme všechny nejaktuálnější informace o dění v našem oddíle atletiky

Štítky:

Baráž o 1.ligu

V Hodoníně se konala baráž o postup do 1.ligy, kam se naše družstvo žen probojovalo po jasném vítězství ve 2.lize. Ovšem již dopředu padlo rozhodnutí, že o postup do 1.ligy nebudeme usilovat, takže na jih Moravy vyrazila pouze malá skupinka závodnic, která obsadila 8.místo.

Více

Publikováno 5. 9. 2022 22:45

Paráda žactva v Olomouci !!

V Olomouci proběhlo semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev staršího žactva. Skvělými výkony se v hanácké metropoli prezentovali naši atleti a obě družstva si zajistila postup do finále!! Od holek se to víceméně očekávalo a třetí místo naznačilo i další postupové šance.

Více

Publikováno 28. 8. 2022 19:13

Přihlašování do atletiky

Je před námi poslední týden prázdnin a od počátku září se naplno rozjedou tréninky tréninkových skupin našich nejmenších. V současné době probíhá přihlašování do benjamínků (2016-2018), minipřípravky (2014-2015) a Atletiky pro radost (2010-2015).

Více

Publikováno 27. 8. 2022 12:20

Rozběhly se obě běžecké ceny

Závodem v Palkovicích jsme po prázdninové přestávce opět rozjeli obě běžecké ceny. Běžecká cena mládeže má za sebou deset závodů a zdaleka nic ještě není rozhodnuté. I když někteří mají samozřejmě nakročeno k vítězství, ovšem čeká ještě sedm závodů a navíc "zlatá" Hornická desítka.

Více

Publikováno 27. 8. 2022 11:49

Palkovice za námi

V Palkovicích se opět běhalo. Na 11.ročník běhu Palkovice-Kubánkov dorazilo přes dvě stovky běžců. V 17 hodin vyběhlo 51 mužů a žen na 17 km dlouho, náročnou trať. A než vyběhli na Kubánkov a zpět, závodila u palkovické tělocvičny mládež.

Více

Publikováno 27. 8. 2022 6:45

Postup obou týmů žactva!!

Na stadiónu ve Vítkovicích byl zakončen Krajský přebor družstev staršího žactva a naše týmy si vedly skvěle. Děvčata podle očekávání potvrdila třetím místem očekávaný postup do semifinále Mistrovství Moravy a Slezska.

Více

Publikováno 23. 8. 2022 21:14

Ženy ovládly 2. ligu !

Družstvo žen sice skončilo v posledním kole 2.ligy na druhém místě, ovšem celkově celou soutěž suverénně ovládlo! Za chladu a deště byly tentokrát hlavní oporou týmu vrhačky. Hod oštěpem vyhrála Kika Bizoňová 34.33 m, třetí byla Terka Kubajurová 33.26 m. Eliška Skotnicová byla třetí v kouli 10.

Více

Publikováno 21. 8. 2022 18:47

Muži ve 2.lize sedmí

Za krajně nepříznivého počasí proběhlo na třineckém stadiónu poslední kolo 2.ligy mužů. Naše družstvo obsadilo sedmé místo a to mu patří i v konečném pořadí. Individuálně se v posledním kole nejvíce prosadil Robin Dorotík, který doběhl na 400 m na 3.místě v čase 52.74 s.

Více

Publikováno 21. 8. 2022 18:32

Rozjíždí se podzimní sezóna

Prázdniny se blíží ke konci a v neděli se opět rozjede závodní kolotoč. Družstva mužů a žen budou v neděli v Třinci bojovat o další ligové body. Odjezd autobusu je v 9 hodin. Hned v úterý vyrazí družstva děvčat i chlapců staršího žactva na další kolo Krajského přeboru.