Skupina patnácti atletů utekla od úmorných veder do příjemného prostředí šumavských lesů. Na Zadově na ně čekal týden náročných, dvoufázových tréninků před druhou částí sezóny.

Sice jsou před námi prázdniny, ale upozorňujeme všechny přihlášené účastníky Evropských her mládeže na úhradu poplatku!! Sice jsme upozorňovali na tréninku, ale dosud má uhrazeno minimum přihlášených účastníků. Vzhledem k tomu, že musíme jmenovité přihlášky odeslat do 25.7.

Více

Publikováno 29. 6. 2023 17:52

Ženy páté, muži osmí

Na vítkovickém stadiónu se konalo další kolo 2.ligy mužů a žen. Družstvo žen obsadilo pátou příčku a muži skončili na místě osmém. Ve svých disciplínách zvítězila Katka Krtková na 3000 m v osobáku 10:42.77 min., Barča Bystřičanová na 1500 m  4:56.49 min., Eliška Kokořová v chůzi na 5000 m 29:57.

Více

Publikováno 24. 6. 2023 16:28

Na stadiónu se běhalo, skákalo a házelo

Ve čtvrtečním horkém odpoledni se konal další závod Sprintera-Skokana-Siláka-Slezanu. Sešla se padesátka dětí z přípravky a medaile se rozdělovaly ve třech disciplínách.

Více

Publikováno 24. 6. 2023 7:20

Horká Frýdecká míle

Horké, dusné počasí čekalo na dvě stovky účastníků Frýdecké míle. Ovšem přesto byly k vidění perfektní výkony. Vůbec nejlepší časy dosáhl junior Daniel Indra z Vítkovic 4:29.29 min. a v ženské části startovního pole naše Katka Krtková 5:18.27 min., která vyhrála závod žen.

Více

Publikováno 23. 6. 2023 6:17

Přípravky vítězí v Třinci

V Třinci proběhl předposlední závod soutěží družstev přípravek a naši si vedli skvěle. V Atletické lize minipřípravek děvčata i kluci zvítězili a udělali důležitý krok k celkovému vítězství. V Beskydském poháru přípravek dokázala zvítězit děvčata a rovněž nakročila k celkovému prvenství.

Více

Publikováno 21. 6. 2023 6:25

Mladší žactvo o medaile v Třinci

Mladší žactvo si dalo dostaveníčko na třineckém stadiónu, kde svádělo boje o medaile v rámci Mistrovství Moravy a Slezska. Nechyběla ani skupinka našich a veze 3 medaile a řadu osobních rekordů. Závod na 1500 m ovládl Vašek Šodek v osobáku 4:49.75 min.

Více

Publikováno 18. 6. 2023 18:39

Vojta Novák mistrem ČR !

Na stadiónu Dukly Praha proběhlo o víkendu Mistrovství České republiky dorostu a juniorů, kam se probojovala osmička našich atletů. Skvěle si vedli chodci. Vojta Novák se stal dorosteneckým mistrem ČR, když na 5000 m suverénně zvítězil časem 23:46.63 min.

Více

Publikováno 18. 6. 2023 18:24

Starší žactvo postupuje

V Opavě se konalo poslední kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva. Oba naše týmy si s přehledem zajistily postup do semifinále Mistrovství Moravy a Slezska. Kluci vybojovali třetí místo a holky skončily na místě pátém.

Více

Publikováno 15. 6. 2023 22:17

Přípravky se bavily v Kopřivnici

V Kopřivnici proběhlo odložené kolo soutěží družstev přípravek. Za pěkného, slunečného počasí se naši nejmladší atleti dobře bavili, ale také perfektně závodili a předváděli super výkony.