Mistrovství MaS jednotlivců starší žactvo

Aktuality

Zde přinášíme všechny nejaktuálnější informace o dění v našem oddíle atletiky

Štítky:

Hornická desítka se vydařila

Nepadl žádný účastnický rekord i když 2394 běžců je úctyhodné číslo. Ale všude bylo cítit, že se lidé skvěle baví :-) Děti jsou nadšené vždycky a na start závodů mládeže se jich postavilo 777!

Více

Publikováno 4. 11. 2023 20:26

Na běžce se v Paskově usmívalo sluníčko

Krásné prostředí paskovského zámeckého parku a nádherné slunečné počasí přivítalo přes 260 běžců na 5.ročníku Paskovské devítky. Nejprve běhaly v zámeckém parku děti a těch se sešlo 164.

Více

Publikováno 29. 10. 2023 16:07

Chodecká paráda v Německu

Skvěle si vedla naše chodecká výprava na mezinárodním chodeckém mítinku Race walking tour v německém Zittau. Dorost šel 5 km a zvítězil Vojta Novák v novém osobáku 23:14 minuty a pouze 8 sekund zaostal za oddílákem. Eliška Kokořová vyhrála dorostenky 28:23 min. a pro 3.

Více

Publikováno 28. 10. 2023 12:45

Soustředění ve Szczyrku

Třicítka mladých atletů vyrazila na krátké soustředění do polských Beskyd. Perfektní útočiště nalezli v hotelu Halo ve Szczyrku. O podzimních prázdninách je čeká atletická příprava, ale také turistika a k dispozici mají rovněž tělocvičnu, bazén, vířivku i saunu. Tak si těch pár dní určitě užijí.

Více

Publikováno 26. 10. 2023 20:03

Třicítka dětí si užívá na soustředění

Třicítka dětí vyrazila dnes ráno na krátké podzimní soustředění Beskyd. Útočiště našli v Hotelu Duo v Horní Bečvě. Hned první den je čekalo perfektní počasí k krásné prostředí. Věříme, že děti stráví příjemné čtyři dny, plné pohybu, her a zábavy a soustředění si užijí :-)

Více

Publikováno 20. 10. 2023 19:36

Slunečný Ostravický kros

Za krásného počasí se dnes běhalo v parádním prostředí golfového hřiště na Ostravici. Ostravický kros byl dalším závodem Běžecké ceny mládeže a Frýdecko-místeckého běžeckého poháru. Na startu se sešlo 170 dětí a 76 dospělých.

Více

Publikováno 14. 10. 2023 18:44

Vrhači závodili

Na našem stadionu proběhl předposlední závod Vrhačské ceny - Podzimní házení. 35 závodníků soupeřilo v disku, kouli a mladší žactvo v raketce. Kdo se mohl radovat z vítězství? V ženách vyhrála kouli i disk Eliška Skotnicová, mezi muži František Vyzina.

Více

Publikováno 13. 10. 2023 19:34

S-S-S-S je u konce

Dnes jsme uzavřeli soutěž Sprinter-Skokan-Silák-Slezanu 2023. Na posledním závodě se sešlo 70 mladých atletů z přípravky a minipřípravky a bojovali na 50 m, v přeskocích přes švihadlo, vrhu koulí a hodu na cíl.

Více

Publikováno 12. 10. 2023 19:47

Ve Lhotce vládli veteráni

Ve Lhotce proběhl 18.ročník Běhu okolo Královy hory. Na náročné, kopcovité trati dlouhé 16,5 km se sešla čtyřicítka běžců a nejlépe si z náročnou tratí poradili veteráni. Vítězem se stal Mariusz Miszkiewicz z Polska za 1:01:52 hod.

Více

Publikováno 8. 10. 2023 12:24

Závod v Třebíči v režii našich chodců

V pěkném lesním prostředí se konal v Třebíči již 73.ročník chodeckého závodu Okolo Máchova jezírka. Závod proběhl zcela v režii našich chodců. V úvodu se šly 3 km, kde mladší žákyně vyhrála Verča Zvonková 17:48 min. před Adélkou Krasulovou, která si výrazně vylepšila osobák na 17:53 min.