Mistrovství MaS jednotlivců starší žactvo

Aktuality

Zde přinášíme všechny nejaktuálnější informace o dění v našem oddíle atletiky

Štítky:

Úspěšné mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva

V sobotu se v ostravské hale konalo Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva a naši vybojovali 4 tituly Mistrů Moravy a Slezska. V kouli mladších žákyň jsme měli pouze jedno zastoupení, ovšem Valča Kubulusová zvládla závod perfektně. Kouli poslala do vzdálenosti 12.

Více

Publikováno 11. 2. 2024 6:54

Terka Kubajurová bronzová

Skvěle si vedla na vícebojařském mistrovství ČR Terka Kubajurová. Mezi dorostenkami vybojovala v pětiboji bronzovou medaili v novém osobním rekordu 3847 bodů. Závod začala vyrovnaným osobákem na 60 m překážek 8.71 s, potom přišlo letošní maximum ve výšce 1.

Více

Publikováno 9. 2. 2024 18:48

Dnes to pěkně cinkalo

V ostravské hale bojovala dnes při Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů a dospělých sedmnáctka našich. Výsledek je velká paráda - 4 zlaté, 1 stříbrná, 4 bronzové medaile, 11 osobních a dokonce jeden oddílový rekord! Skvělou formu před M ČR ve vícebojích předvedla Terka Kubajurová.

Více

Publikováno 3. 2. 2024 19:24

Žactvo si veze osobáky

Devět našich atletů startovalo na Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva. Medaile sice tentokrát necinkla, ale naši závodníci si vezou 7 osobních rekordů. Nejlépe si vedla děvčata v běhu na 3000 m. Laura Javůrková těsně prohrála boj o medaili, finišovala čtvrtá v osobáku 11:42.32 min.

Více

Publikováno 2. 2. 2024 17:19

Slavnostní zakončení roku 2023

Definitivně jsme uzavřeli loňský rok. Ve velkém sále Národního domu se v nedělním odpoledni sešlo na 300 členů a hostů, aby potleskem odměnili nejlepší atlety loňského roku, vítěze Běžecké ceny mládeže, Frýdecko-místeckého běžeckého poháru a Vrhačské ceny.

Více

Publikováno 28. 1. 2024 18:50

Žactvo se předvedlo v hale

Třicet čtyři našich atletů vyrazilo na Krajský přebor žactva do ostravské haly. A vedli si skvěle, když zpět vezou pět zlatých, čtyři stříbrné a dvě bronzové medaile a dalších 17 finálových umístění! Všechny zlaté medaile vybojovalo mladší žactvo. Na 800 m Naty Cudráková 2:42.20 min.

Více

Publikováno 27. 1. 2024 18:29

Dva oddílové rekordy běžců

Desítka našich závodila na Ostrava Indoor ve Vítkovicích. Výborné výkony předvedli  v běhu na 3000 m v mladším žactvu Laura Javůrková, katerá zvládla 15 okruhů za 11:50.75 min. a Vašek Šodek, který zaběhl 10:12.51 min. Oba výrazně vylepšili oddílové rekordy této kategorie!

Více

Publikováno 23. 1. 2024 21:21

Slavnostní zakončení roku 2023 je tady

V neděli 28.ledna od 15 hodin proběhne ve velkém sále Národního domu v Místku Slavnostní zakončení loňského roku. Vyhlásíme nejlepší atlety roku 2023, oceníme nejlepší v Běžecké ceně mládeže, ve Frýdecko-místeckém běžeckém poháru i Vrhačské ceně.

Více

Publikováno 22. 1. 2024 21:16

Chodci excelovali

V ostravské hale se konalo Mistrovství Moravy a Slezska všech kategorií v chůzi. Vyrazila na něj desítka našich chodců a vybojovali 2 zlaté, 4 stříbrné a 2 bronzové medaile a padlo osm osobních rekordů! Vše zahájily žákyně závodem na 3000 m. Zvítězila Viky Vaňková 17:04.65 min., 2.

Více

Publikováno 21. 1. 2024 17:15

Skvěle Terka Kubajurová

Skvělým způsobem si vedla Terka Kubajurová na Mistrovství Moravy a Slezska v halovém pětiboji. Dokázala poskládat výborných 3803 bodů a jasně zvítězila. Samozřejmě tím vylepšila oddílový rekord. Vše začala osobákem na 60 m překážek 8.71 s, čímž opět posunula svůj oddílový rekord.