Zde přinášíme všechny nejaktuálnější informace o dění v našem oddíle atletiky

Štítky:

Novější 1 3 13 25 37

V neděli do Jablunkova

V neděli se koná v Jablunkově další závod obou běžeckých cen, tedy mládeže i dospělých. Do Jablunkova jsme opět připravili autobus, který bude odjíždět ve 13 hodin od stadiónu. Propozice závodu jsou přiloženy - Jablunkov 2024 propozice

Více

Publikováno dnes v 7:20

Pokračoval Sprinter a Silák

Na našem stadiónu si ve čtvrtek děti z přípravky a minipřípravky vyzkoušely další disciplíny. 60 m překážek zvládly mezi děvčaty nejlépe Johanka Kotásková v přípravce a Verča Klimparová v mini. V míčku hodily nejdále Kája Adámková v přípravce a Kája Gongolová v mini.

Více

Publikováno dnes v 6:57

Přípravky závodily v Kopřivnici

Za krásného počasí se konalo v Kopřivnici další kolo Beskydského poháru přípravek a Atletické ligy minipřípravek. Nejlépe si vedli kluci z minipřípravky, kteří dokázali zvítězit a jsou na čele i v celkovém pořadí. Děvčata sice skončila na 2.místě, ale v celkovém pořadí si upevnila vedoucí příčku.

Více

Publikováno včera v 8:41

Opět týden plný závodů

Další květnový týden je opět plný závodů. V úterý vyráží družstva přípravky a minipřípravky do Kopřivnice na další závod Beskydského poháru a Atletické ligy. Ve čtvrtek čeká stejné kategorie v rámci tréninku opět Sprinter-Skokan-Silák-Slezanu, tentokrát 60 m překážek a míček.

Více

Publikováno 14. 5. 2024 9:27

Chodci v Olomouci na výbornou

V Olomouci se konal 58.ročník chodeckého závodu Olomoucká dvacítka. Závod proběhl současně jako Mistrovství Moravy a Slezska v chůzi na silnici.

Více

Publikováno 12. 5. 2024 17:09

Devět medailí z Krajského přeboru

Na stadiónu v Porubě se konal Krajský přebor žactva, na které startovala malá skupinka našich atletů. A vezou dvě zlaté, pět stříbrných a dvě bronzové medaile. Nejvíce se dařilo mladším žákům. Matyáš Bernatík vyhrál závod na 800 m 2:22.79 min. před Vaškem Šodkem 2:23.55 min.

Více

Publikováno 12. 5. 2024 16:57

Muži a ženy zahájili 2.ligu

Družstva mužů a ženy vyrazila na druhou ligu do Hranic. Lépe si vedly ženy, které vybojovaly čtvrté místo, muži skončili devátí. Nejvíce bodů vybojovala Katka Krtková, která vyhrála běh na 1500 m 4:55.37 min, byla druhá na 800 m 2:20.93 min. a čtvrtá na 400 m překážek 68.75 s.

Více

Publikováno 11. 5. 2024 19:15

Žáci i žákyně na postupových místech

Na opavském stadiónu vstoupilo do soutěží družstev žactvo. A první kolo vyšlo perfektně! Kluci vybojovali skvělé druhé místo, "A" tým děvčat skončil na místě pátém, "B" tým na devátém. Naši závodníci skvěle bojovali a padla spousta osobních rekordů.

Více

Publikováno 10. 5. 2024 7:05

Krtková a Mrázek jsou mistry Moravy

Na vítkovickém stadiónu se konalo Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu. Skvěle si vedly v běhu na 3000 m překážek naše ženy. V novém osobním maximu 11:05.90 min. vyhrála Katka Krtková, pro stříbro si doběhla Verča Siebeltová 11:10.24 min.

Více

Publikováno 8. 5. 2024 17:57

Našlapaný týden

Čeká nás opravdu nabitý týden. Ve středu proběhne v Ostravě Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu, kde se bohužel rozhodlo startovat pouze několik našich atletů. Ve čtvrtek vyrazí do Opavy družstva žactva na 1.kolo Krajského přeboru.