Halové mistrovství MaS dorostu, juniorů a dospělých
4
Drobečková navigace

O nás > Aktuality > Zakončili jsme dráhovou sezónu

Zakončili jsme dráhovou sezónu

Za chladného, deštivého počasí jsme uzavřeli letošní dráhovou sezónu. Na našem stadiónu jsme připravili 20.ročník Loučení s oválem, na kterém se sešlo celkem 249 běžců. K vidění byla řada dramatických soubojů a padala spousta osobních rekordů. Na benjamínky čekalo 200 m a zvítězili Verunka Klimparová a Eliáš Mika. V minipřípravce byla na stejné trati nejlepší Lucia Tulinská mezi děvčaty a Jirka Polášek mezi chlapci. Přípravka už běžela 800 m a vyhrála Kika Uhrová za 2:41.83 min. a Matyáš Bernatík 2:29.62 min. V mladším žactvu zvítězili Laura Majkráková 2:39.11 min. a Michal Olejníček 2:30.59 min. Starší žactvo ovládli sourozenci Václavíkovi. Anička zaběhla 2:25.02 a Šimon 2:16.27 min. Dorostence vyhrál Kuba Škapa ve výborném osobáku 2:07.09 min. Naši se prosazovali i v závodě na 3000 m. Mezi muži do 34 let vyhrál Krys Zahraj 9:55.64 min, před Vojtou Šelongem 10:17.46 min. Stejnou kategorii žen vyhrála Katka Krtková 11:22.73 min, před Barčou Bystřičanovou 11:28.66 min, a Markétou Lacikovou 11:33.49 min. Mezi ženami nad 45 let si pro druhé místo doběhla Klára Maštalířová 13:38.18 min. Všem blahopřejeme. Kompletní výsledky jsou přiloženy - Loučení s oválem 2022 výsledky