25 26 27 28 29 30 31
Drobečková navigace

O nás > Aktuality > V Rumburku se naši neztratili

V Rumburku se naši neztratili

Na posledním letošním Mistrovství České republiky v dalekém Rumburku bojovali naši běžci na několika frontách. A bojovali nejen se soupeři, ale také s chladným, deštivým počasím a rozbahněnou tratí. V republikovém klání si vedly nejlépe juniorky. Na trati 4 km doběhla na 9. místě Barča Bystřičanová, hned za ní 10. Klára Ningerová a 22. Markéta Laciková. Mezi juniory si vedl velice dobře Ondra Kotásek, který finišoval na 20.místě, Kuba Škapa doběhl 37. Zastoupení jsme měli ještě mezi ženami mílařkami a zde brala 13.pozici Katka Krtková. V rámci mistrovství se konal také souboj krajských smíšených štafet. V mladším žactvu startovala v týmu našeho kraje Laura Majkráková a tým doběhl na 12.místě. Lépe se vedlo staršímu žactvu, které doběhlo na 6. místě a kraj reprezentovala Anička Václavíková a její bratr Šimon. Součástí běžeckého dne na severu Čech byl také veřejný závod štafet 4x 1 km. V něm nedala nikomu šanci naše čtveřice Vojta Juřica, Michal Olejníček, Kuba Jányš a Vojta Šelong. Druhá štafeta Lucka Jurošová, Eliška Kokořová, Aneta Zahradníková a Viky Bartoňová doběhla celkově pátá. Konal se také vložený závod na 1 km, kde doběhla na 2.místě mezi ženami Viky Bartoňová. Všem děkujeme za výbornou reprezentaci oddílu!