25 26 27 28 29 30 31
Drobečková navigace

O nás > Aktuality > Přípravky závodily ve Vítkovicích

Přípravky závodily ve Vítkovicích

Na vítkovickém stadiónu se konalo další kolo Beskydského poháru přípravek a Atletické ligy minipřípravek. Na programu byly skokanský trojboj /skok z místa, dálka a medic/ a nakonec běžecký dvojboj /50 m překážek, 200 m mini a 400 m přípravka. 60 m bylo kvůli dešti zrušeno/. V soutěži bojovala také naše čtyři družstva. V přípravkách obsadili holky i kluci druhé místo, v minipřípravce byly holky druhé a kluci třetí. V jednotlivých vícebojích v přípravce zvítězila Kika Uhrová ve skokanském trojboji a Míša Münsterová v běžeckém dvojboji, když ji třetím místem doplnila Naty Cudráková. Z kluků se prosadil Vašek Šodek třetím místem v trojboji. V minipřípravce byla Adélka Petrovská třetí v trojboji a David Lex mezi kluky zvítězil. Všem našim mladým atletům děkujeme za výbornou reprezentaci !