Konečné výsledky Beskydského poháru přípravek

Závěrečný závod provázela nepřizeň počasí, přesto dorazilo 5 družstev, ovšem závod se nakonec neuskutečnil a byl s ohledem na zdraví malých závodníků zrušen. Proběhlo však vyhlášení, ocenění nejlepších družstev a také ocenění nejlepších jednotlivců z každého týmu. Celkovým vítězem v soutěži družstev se stal náš "A" tým,  před TJ TŽ Třinec a naším "B" týmem. V jednotlivcích byli z našich nejlepší Lukáš Vlk  v Áčku a Šarlota Rainochová v béčku. Výsledky našich závodníků jsou v příloze pripravka 2013.xls (68608)

Přípravka

5.kolo

Další a již předposední kolo Beskydského poháru družstev proběhlo ve Štramberku. Naše týmy si nevedly příliš dobře a trošku si zkomplikovaly cestu za výborným umístěním. "A" tým tentokrát nestačil na Třinec a skončil druhý, před Kopřivnicí a naším "B" družstev. V celkovém pořadí si stále drží "áčko" vedoucí postavení a "béčko" je na třetí příčce.

 

4.kolo

Máme za sebou 4.kolo Beskydského poháru družstev ve Valašském Meziříčí. "A" tým opět zvítězil a kráčí za celkovým vítězstvím. "B" tým skončil tenotkrát až na pátém místě a zkomplikoval si tak cestu za bronzem. Přes výpadek sice zvýšil svůj náskok před KArvinou, ale zezadu útočí družstvo Valašského Meziříčí. Rozhodnout by se mohlo již na předposledním kole ve Štramberku. Výsledky a bodové zisky našich jsou přiloženy pripravka 2013.xls (64000)

3.kolo

3.kolo proběhlo v rámci Májových závodů na anšem stadiónu a naše družstva si vedla opět výborně. "A" tým zvítězil, "B" tým skončil čtvrtý a oba týmy si upevnily své pozice na prvním a třetím místě.

2.kolo

Máme za sebou 2.kolo Beskydského poháru družstev v Hrádku a naše družstva si vedla výborně. "A" tým zvítězil, "B" tým skončil opět třetí. PO dvou kolech tak Áčko smazalo náskok Třince a je prozatím na 2. místě a Béčko si upevnilo 3. místo.

1.kolo

V prvním kole Beskydského poháru družstev skončila naše družstva na 2. a 3. místě, takže perfektní začátek.