PRÁZDNINOVÉ POBYTY 2021

Jako každým rokem jsme i na rok letošní připravili příměstské tábory pro všechny malé zájemce. Ve všech je připraven bohatý a pestrý program, včetně výletu, takže se děti určitě nebudou nudit. Pobyty vedou zkušení vedoucí, kteří pracují s dětmi celoročně. 

 

LETNÍ HRÁTKY 12. - 16. července 2021

První příměstský tábor je úspěšně za námi. Na děti čekala spousta her a soutěží, užily si pohyb a nechyběl ani výtet a na závěr něco na památku. Podle ohlasů byly děti spokojené. 
 

LETNÍ OLYMPIÁDA 19. - 23. července 2021

Druhý příměstský tábor je rovněž úspěšně za námi. Byla připravena spousta her, soutěží a sportovních zápolení.  
 
LÉTO NEKONČÍ - BUDEME SI HRÁT 23. - 27. srpna 2021
Poslední příměstský tábor s příhodným názvem Léto nekončí je určen nejmenším dětem ročníků 2011-2014. Informace a přihláška jsou přiloženy - 9. Léto nekončí.pdf (492921)

 

PRÁZDNINOVÉ POBYTY 2020

LETNÍ HRÁTKY 13. - 17. července 2020

První příměstský tábor je úspěšně za námi a třicítka dětí snad byla spokojená. Ze společně prožitého týdne si děti odnesli spoustu zážitků a samozřejmě něco na památku.  
 

HURÁ PRÁZDNINY 20. - 24.července 2020

Druhý příměstský tábor proběhl na našem stadiónu a o bodíky bojuovali Barevní Ninjové, Skákající kobylky a Turbokuželky. Věříme, že se děti dobře bavily.  
 
LÉTO NEKONČÍ - BUDEME SI HRÁT 24. - 28. srpna 2020
Poslední příměstský tábor s příhodným názvem Léto nekončí. A více než třicítka dětí si opravdu léta užívala - sluníčko svítilo a na děti čekala spousta her a soutěží a nechyběl ani výlet do Ostravské ZOO. 

PRÁZDNINOVÉ POBYTY 2019

LETNÍ HRÁTKY   8. - 12. července 2019

První příměstský tábor je za námi. Sešlo se 26 mladých sportovců a celý týden se soutěžilo a bojovalo o bodíky v týmech. Jako vždy si děti vymyslely názvy týmů a první Šmoulové, byli již tradiční, ale potom Smrťáci a velice orginální Nevím a Lulusáci. Nechyběl ani výlet, který se dětem určitě líbil. Snad se dětem líbil celý pobyt a strávily příjemný prázdninový týden. 
 

CESTA ZA POKLADEM  15. - 19.července 2019

Na našem stadiónu proběhl druhý příměstský tábor a tentokrát 34 dětí bojovalo o poklad. Na "Cestu za pokladem" se vydaly týmy Sportovců, Zelených aligátorů, Smíšků, Rychlíků a Běžců. Děti strávily týden plný pohybu, her a soutěží. Nechyběl ani výlet, tentokrát do korun stromů a děti si vyrobily svíčky. Závěrečný poklad na

LÉTO SE SLUNÍČKEM   26. - 30. srpna 2019

Velice úspěšně proběhl příměstský tábor pro nejmenší děti. Byl pro ně připraven bohatý program plný her a soutěží, odpovídajícíh jejich věku, nechyběl ani zajímavý výlet. Děti si určitě odnesly spoustu zážitků.  

PRÁZDNINOVÉ POBYTY 2018

LETNÍ HRÁTKY - 9. - 13. ČERVENCE 2018

Přestože počasí nebylo zrovna ideální, tak třicítka dětí strávila příjemný týden plný her, soutěží a pohybu. Určitě se líbil i výlet do Dinoparku, takže děti snad byly spokojené. 
 

DOBÝVÁNÍ PYRAMIDY - 16. - 20. ČERVENCE 2018

Druhý příměstský tábor proběhl opět bez problémů a ke spokojenosti 34 dětí. Jako vždy nechyběl výlet, tentokrát do Štramberku do TerraZOO, na Trúbu a na výrobu Śtramberských uší. Hlavní náplní však byla spousta her, soutěží a pohybu.   
 

SPORTOVNÍ TÁBOR - 5. - 13.SPRNA 2018

Osm dní strávilo padesát malých indiánů v krásném prostředí Orlických hor. Útočištěm jim stalo okolí chaty Juráška v Olešnici. Počasí přálo, na děti čekala spousta her a soutěží a dozvěděli se celou řadu zajímavostí ze života indiánů. A vzhledem k tomu, že náčelnická rada byla tradičně skvělá, tak si malí indiáni určitě odvezli domů spoustu zážitků :-)
 

LÉTO SE SLUNÍČKEM - 27. - 31. SRPNA 2018

Příměstský tábor na konci prázdnin byl určen nejmenším dětem a proběhl na našem stadiónu. Na poslední týden prázdnin se sešlo 33 dětí, aby si porovnaly své síly, rychlost, šikovnost v týmech Rychlých gepardů, Divokých vos, Slezančat a Kober. Kromě her a soutěží, byl na programu také výlet do ZOO a návštva bazénu.

Prázdninové pobyty 2017

Letní hrátky I - 17. - 21. července 2017

Příměstskému táboru přálo počasí a tak třicítka dětí strávlia příjemný týden plný pohybu, her a soutěží. Nechyběl výlet do ostravské zoologické zahrady a odměna pro všechny na závěr. A tak družstva Češi, Turbíny, Speeďalky a Rychlé šestky byly určitě spokojené.
 

Letní hrátky II - 24. - 28. července 2017

Druhý příměstský tábor - Letní hrátky II, byl podle ohlasů dětí opět velice úspěšný a děti byly maximálně spokojené. Celý týden se urputně bojovalo a družstva Gépardi, Pumy, Černí panteři a Rychlá 7, sváděla urputné boje až poslední soutěže. Ovšem nakonec vyhráli úplně všichni. Děti totiž strávily pět dní plných pohybu, her a soutěží, navštívily zoologickou zahradu a zařádily si v bazénu. Nakonec si odnesly sladké odměny a tričko na památku. 
 

Sportovní tábor - 12. - 20. srpna 2017

Sportovní tábor v Bučovicích patřil v tomto roce k těm nejvydařenějším v dosavadní dvacetileté historii pořádání této akce. Sešla se opravdu výborná patra dětí, která strávila osm dní plných her, soutěží a zábavy. Když k tomu připočítáme krásné počasí, příjemné lesní prostředí, opravdu velice vydařené téma a samozřejmě skvělé vedoucí :-), tak není co řešit. Věříme, že čtyřicítka dětí byla spokojena a odvezla si domů spoustu zážítků a vzpomínek

 

Prázdninové pobyty 2016

Prázdniny v pohybu I - pondělí 11.7. - pátek 15.7.2016

Přes střídavé počasí proběhl úspěšně další ročník příměstského tábora. V pondělí začínal ve vedru na stadióně, úterní déšť zahnal účastníky do tělocvičen, ale nespláchl z nich bojovnost. Velice se vydařil středeční výlet do Světa techniky v Ostravě, kde na děti čekalo plno zajímavých a nevšedních zážitků. Čtvrteční deštivé počasí opět neumožnilo soutěžení venku, tak se zápolilo převážně v tělocvičně. Páteční sportovní olympiáda se uskutečnila na stadioně a regenerace proběhla v bazéně na 11. zš.Týmy Šampionů, Mílařů a Bambinů se utkávaly v různých soutěžích. O plné žaludky se skvěle starali v Restauraci Švejk. Vítězné družstvo jsou Bambíni, ale závěrečnou medaili s radostí přijali všichni účastníci.

 

Prázdniny v pohybu II - pondělí 18.7. - pátek 22.7.2016

Druhý příměstský tábor "Prázdniny v pohybu" je za námi. Podle ohlasů se děti nenudily a strávily příjemný týden, opravdu plný pohybu. V pondělí ráno vše začalo, krátce po seznámení se naplno rozjel pohyb a tak se běhalo, skákalo, házelo a samozřejmě soutěžilo. Malé zpestření zařídil televizní štáb, který děti navštívil. Ale potom již začaly souboje družstev Šmoulů, Gepardů, Noname, Turbošneků a Limetek. Počasí bylo celý týden ideální a tak se od pondělí do středy urputně bojovalo v týmech. Čtvrteční den byl odpočinkový a děti ho strávily v zoologické zahradě v Ostravě. V pátek ještě několik soubojů týmů, návštěva bazénu na uvolnění a potom již závěrečné vyhlašování. Nejvíce bodíků sice nasbírali Gepardi, před Šmouly a Turbošneky, ale to vůbec nebylo důležité. Pochvalu totiž zaslouží úplně všichni a kromě zážitků si taky všichni odnesli pěknou medaili na památku. 

 

Prázdninové pobyty 2015

Prázdniny v pohybu I - 7. - 10. července 2015 

První příměstský sportovní tábor, který byl určen pro děti ročníků 2004-2008 je úspěšně za námi. Zúčastnilo se 36 dětí a snad byly spokojené s programem a odnesly si spoustu zážitků.  
 
 

Prázdniny v pohybu II - 13. - 17. července 2015

Rovněž druhý příměstský tábor, tentokrát určený pro starší děti ročníky 2002-2006, skončil. Dvacet pět dětí celý týden sportovalo, zašlo si na hory i na bazén, promoklo se, ale taky se peklo na sluníčku - prostě správné prázdniny :-) 
 
 
Hravé prázdniny - 27. - 31. července 2015 
Poslední  příměstský sportovní tábor proběhl bez problémů za účasti osmnácti dětí ročníků 2005-2008. 
 
 

Sportovní tábor - 9. - 18. srpna 2015

Na tradiční sportovní tábor do Kloboučků u Bučovic vyrazilo čtyřicet mladých atletů. Deset dnů naplnila spousta her, soutěží a příjemné zábavy.  

Prázdniny v pohybu 2014

Výsledky her a soutěží Prázdnin v pohybu 2014 - Prázdniny v pohybu výsledky.xls (53 kB)

Fotografie naleznete na adrese:  https://atletikafm.rajce.idnes.cz/Prazdniny_v_pohybu_2014/