Naši na Zlaté tretře

28.06.2017 20:00

Na mítinku Zlatá tretra, s hvězdným obsazením, startovala také sedmička našich atletů. Starší a zkušenější předvedli sice solidní výkony, ale nijak neoslnili :-) Zato ti mladší při finále Čokoládové tretry přímo excelovali :D  Začněme těmi zkušenějšími atlety. Jako první nastoupila ve výšce Adéla Lojkásková a výkonem 1.62 m skončila na 4.místě. Stejnou příčku vybojovala v běhu na 800 m čerstvá juniorská mistryně republiky Iveta Rašková v čas 2:15.36 min. Katka Krtková doběhla ve stejném závodě devátá za 2:23.29 min. Veronika Siebeltová si vylepšila letošní maximum v běhu na 1500 m na 4:46.77 min. a to stačilo na 7.místo. Pak přišlo na řadu finále Čokoládové tretry, kam se probojovala trojice našich mladých atletů z přípravky a minipřípravky. A výsledek je jedno vítězství a dvě druhá místa ! Honza Klimas nedal soupeřům šanci a na trati 300 m zvítězil v čase 46.03 s ! Terezka Kubajurová vybojovala na stejné trati druhé místo za čas 47.08 s. No a třetí náš závodník Viktorka Bartoňová zvládla 200 m za 32.22 s a to ji vyneslo na 2.místo. Všem našim děkujeme za výbornou reprezentaci!