Závorková i Cagašová vítězně

21.06.2016 09:16

O uplynulém víkendu se naši závodníci představili nejen na Mistrovství České republiky v Táboře. další skupinka vyrazila na Memoriál Jana Opletala do Lhoty nad Moravou. Na startu desetikilometrového závodu stála mezi stodvaceti běžci rovněž trojice našich a vedla si velice dobře. Natálie Závorková zvítězila mezi ženami v čase 43:30 minuty, mezi muži doběhl Daniel Raška na třetím místě za 38:06 min a Zdeněk Martinák  třináctý v čase 43:09 min. Mladší žákyně Anna Cagašová startovala na mezinárodním atletickém mítinku v polském městě Bielsko Biala. Dokázala zvítězit v běhu na 300 m za 43.95 s a byla čtvrtá na 60 m za 8.41 s. Bohužel osobní rekord na nejkratší trati znehodnotil nepovolený vítr do zad (+3.3 m). Všem blahopřejeme.