Druhé Prázdniny v pohybu jsou historií

13.07.2015 22:26

25 dětí se zúčastnilo dalšího příměstského tábora pořádaného naším oddílem. I když některé sportování muselo být během týdne schováno pod střechu, soutěže v družstvech se rozjely naplno. Soutěžily mezi sebou týmy: Tkaničky, Běžci, Mimoni, Rychlíci a Padouši. Probíhaly turnaje v přehazované, v pokládané, běhaly se štafetové závody-tradiční i netradiční, sbíraly se diamanty. Dětem se líbilo také úterní odpoledne, kdy navštívily výstavu LEGO na Frýdeckém zámku.

Středeční výlet do Beskyd probíhal bez problému, luxusní bus dovezl děti na Morávku, stoupání do kopce na Kotař probíhalo skvěle až do doby totální půlhodinové průtrže, kdy byli najednou mokří všichni - jak ti, kteří byli vybaveni nepromokavými bundami, pláštěnkami a deštníky, tak i ti, kteří si vycházku v horách popletli s procházkou po lázeňské kolonádě. Stezka se rázem proměnila v horský potůček či malou řeku. Naštěstí se bouřka přehnala a tak jsme stoupali "krásným bahníčkem" až do Chaty na Kotaři. Tam jsme se na hodinku utábořili a vysušili z nejhoršího. Cesta přes Prašivou na Kohutku už byla radostnější, nejen proto, že byla víceméně z kopce, ale také proto, že nás čekal výborný oběd a cesta na vlak do FM.

Čtvrteční počasí bylo slunečné, takže zápolení v družstvech pokračovalo po celý den. Na pátek pak byla připravena sportovní olympiáda jednotlivců, po obědě koupání v bazénu. Vyhodnocení týmů proběhlo se zaslouženou zmrzlinou pro každého.

Výsledky soutěží jsou v příloze a fotky ve fotogalerii na rajčeti. PVP 2 - 2015.xlsx (14727)