Vyhlášen FM běžecký pohár 2020

10.03.2021 18:15

Jak se říká to nejlepší na závěr a tak si jako poslední pro své ceny za rok 2020 přišli účastníci Frýdecko-místeckého běžeckého poháru. Opět bohužel chyběla ta slavnostní atmosféra a trošku toho posezení a pokecání po vyhlášení, ale snad se brzo dočkáme... Nejprve byli oceněni běžci, kteří absolvovali všechny závody. Plaketu a cenu si převzali Kateřina Klepáčová, Vladimíra Helsteinová, Martina Sváková, Daniela Škapová, Ladislav Březina, Pavel Mališ, Martin Novák, Daniel Raška, Jan Adam Tarana, Krystian Zahraj, Miloslav Šodek a Roman Slowioczek. Potom si postupně pro plakety a pěkné ceny přišli nejlepší v jednotlivých kategoriích. Ženy do 34 let vyhrála Veronika Siebeltová, 2.Kateřina Krtková, 3.Kateřina Klepáčová, ženy 35-44 let 1.Ivana Najdková, 2.Dita Říhová, 3.Markéta Máchová, ženy nad 45 let ovládla Hana Laciková, 2.Daniela Škapová, 3.Ludmila Trávníčková. Muže do 34 let vyhrál Krystian Zahraj, 2.Daniel Raška. 3.Vojtěch Kučírek. Muži 35-44 let 1. Jan Hlavatík, 2. Daniel Kaleta, 3.Martin Novák. Muži 45-54 let 1.Martin Biolek, 2. Vladan Šindelek, 3. René König. Mezi muži nad 55 let byl nejlepší Daniel Šindelek, 2.Petr Kučírek, 3. Vlado Martynek. Všem blahopřejeme a snad se brzy sejdeme na běžeckých tratích!