Vydařená premiéra

19.05.2019 15:01

Nedělní dopoledne patřilo novému běžeckému závodu ve Vojkovicích. A premiéra to byla určitě vydařená. Na místní "výletiště" u hřiště zavítalo přes 260 běžců všech kategorií. Sluníčko svítilo, vše klapalo jako hodinky, připraveny byly medaile, ceny pro nejlepší tombola, takže určitě nikdo z těch co dorazili, nelitoval. Jako vždy se o úvod postaraly děti a těch se přišlo proběhnout 180. Připraveny pro ně byly travnaté tratě od 250 do 1500 m. Z našich zvítězili Míša Münsterová a Toník Míček mezi benjamínky, Johanka Münsterová a Tomáš Bakota v minipřípravce. Viky Bartoňová byla nejlepší v přípravce, mladší žactvo ovládli Barča Bystřičanová a Jan Klimas, starší žákyně potom Anna Cagašová. V dorostu vyhrála Eliška Kopcová a Patrik Stankov. Po vyhlášení a ocenění nejlepších v mládežnických kategoriích, vyrazili na kopcovitou trať dospělí. Na 34 žen čekalo necelých pět kilometrů a závod ovládla naše děvčata. Vyhrála Veronika Siebeltová, před Katkou Krtkovou a Katkou Klepáčovou. Závod mužů na 9 km se stal kořistí Krystiana Zahraje. Poděkování patří všem pořadatelům a rozhodčím za naprosto hladký průběh celého závodu. Výsledky jsou přiloženy Vojkovice 2019 výsledky.xlsx (24,1 kB)