Dráhová sezóna zahájena

11.04.2018 23:33

Za příjemného, teplého a slunečného počasí jsme zahájili dráhovou sezónu na našem stadiónu. A zahájení to bylo vydařené, když se přišlo proběhnout přes tři stovky závodníků a viděli jsme výborné výkony. Jako první vyběhly nejmenší děti a čekalo na ně 200 m. Zvítězila Kristýna Uhrová a Václav Šodek. Potom už všechny děti běžely 600 m a z našich zvítězili Gabriela Petrová a Ondřej Holubčík u minipřípravky, Tereza Kubajurová u přípravky a Karolína Vilčková v mladších žákyních. Vrcholem závodu se staly běhy staršího žactva. Anna Cagašová zaběhla skvělý čas 1:35.5 minuty, čímž vylepšila nejen oddílový rekord, ale překonala také ženský rekord stadiónu. Mezi chlapci zvítězil Thomas Hlavačka, který posunul oddílový rekord žáků na vynikajících 1:23.0 minuty a za rekordem stadiónu zaostal pouhých šest desetin sekundy. V poslední dorostenecké kategorii zvítězila Eliška Kopcová a Patrik Stankov. Po vyhlášení a ocenění nejlepších mládežníků se běžely dva rozběhy mužů a jeden rozběh žen na 3000 m. Oba závody se staly kořistí našich. Mezi ženami zvítězila Veronika Siebeltová solidním výkonem 10:33.9 min. a mezi muži Patrik Stankov v čase 9:46.9 minuty. Všem našim blahopřejeme. Kompletní výsledky jsou přiloženy Trojka na dráze 2018 výsledky.xlsx (27289)