Hodinovka s rekordní účastí

16.09.2014 21:57

Další ročník Slezanské hodinovky proběhl na našem stadiónu za rekordní účasti více než 270 běžců ! Co nadělalo vrásky pořadatelům, ale současně velice potěšilo, byla obrovská účast dětí. Sešlo se jich 218, ale nakonec se vše zvládlo i když s malinkým zpožděním. Na nejmenší děti čekalo 100 m, na starší 400 m a od předžactva již všichni běželi dvanáctiminutovku. Z našich se tradičně prosadili nejmenší, když zvítězila Katka Ungrová a Ondřej Holubčík. Potom jsme si museli na vítězství počkat až do předžactva, kde se prosadil Vojtěch Pavelek. V mladším žactvu vyhrál Patrik Stankov a výborným výkonem 3050 metrů Eliška Kopcová. Starší žactvo ovládli Tereza Uherková a Jan Kváš a dorost Iveta Rašková - nejlepším výkonem mezi děvčaty 3182 metrů a Jan Tesarčík, který zvládl 3623 metrů. Na start běhu na 1 hodinu se postavilo 54 běžců a běžkyň. Mezi ženami do 34 let  zvítězila Natálie Závorková výkonem 13.320 m, před Katkou Siebeltovou 12.220 m. Mezi muži se prosadil Jan Fousek z Ostravy  16.830 m.  Kompletní výsledky jsou přiloženy Slezanská hodinovka výsledky 2014.xls (68096)