V Třinci bojovala přípravka

11.04.2017 21:33

Na třineckém stadiónu proběhlo druhé kolo Beskydského poháru přípravek. O body bojovalo deset družstev děvčat a devět družstev chlapců. Za chladného počasí čekal na závodníky čtyřboj, takže postupně absolvovali 60 m, dálku, míček a na závěr 600 m. Výborně si vedla hlavně děvčata, která nasbírala 105 bodů, podlehla pouze Kopřivnici a vybojovala druhé místo. To jim patří i v průběžném pořadí soutěže právě za Kopřivnicí, ale před Valašským Meziříčím, Třincem, Karvinou, Porubou, Vítkovicemi, Příborem a Havířovem. Individuálně se ve čtyřboji z našich nejvíce prosadila třetím místem Tereza Kubajurová, šestá skončila Julie Hrčková a osmá Lea Ermisová. Bodovaly ještě Barča Bystřičanová, Anna Václavíková a Nela Kolčařová. Chlapcům se už tak nedařilo, když skončili až na pátém místě a v průběžném pořadí klesli na čtvrtou příčku. Výborně si vedl Honza Klimas, který vybojoval druhé místo a bodově se prosadil ještě Jakub Jányš. Uznání však zaslouží všichni, kteří dorazili a bojovali za své týmy. Další kolo proběhne na našem stadiónu 1.května v rámci Májových závodů.