Rekordní Běh Hrádkem

26.04.2014 14:25

Více než 430 běžců se sešlo na jubilejním dvacátém ročníku Běhu Hrádkem. Za nepřiznivého, deštivého počasí byly k vidění velké souboje a naši si vedli výborně, když přivezli 5 zlatých, 5 stříbrných a 10 bronzových medailí. Mezi přeškolními dětmi se prosadil Ondřej Holubčík na třetí místo a Katka Ungrová na místo druhé. V kategorii dívek 2007-2008 vybojovala stříbro Barbora Ningerová a bronz její sestra Hanka, mezi děvčaty 10-11 let pak putovala stříbrná medaile opět do rodiny Ningerových, tentokrát zásluhou třetí ze sester Klárky a bronzem ji doplnila Šarlota Rainochová. V mladších žačkách vybojovala bronz Eliška Kopcová a prvního vítězství jsme se dočkali ve starších žačkách, které suverénně ovládla Petra Pavlásková, v žácích přidal bronz Michal Němec. V dorostenkách zvítězila Iveta Rašková, třetím místem ji doplnila Katka Krtková, stejné kovy přidaly i dorostenci - zlato Jan Tesarčík, bronz Sergej Tkach. Juniorky byly zcela v naší režii, když zvítězila Veronika Siebeltová, která se stala rovněž absolutní vítězkou ženských kategorií na trati 3,7 km, druhá doběhla Kateřina Siebeltová a třetí Natálie Závorková. Junioři již běželi 8 km a na druhém místě doběhl Daniel Raška. Ženy do 35 let vyhrála Petra Pavlásková, absolutně na druhém místě a třetí byla Iveta Rašková. Stejné místo přidal mezi muži nad 50 let Martin Bušek. Všem našim blahopřejeme a děkujeme za výbornou reprezentaci.  Kompletní výsledky přiloženy Hrádek 2014 výsledky.docx (52168)