Krásné počasí na Bašce

13.10.2018 19:01

Nádherné, slunečné počasí přivítalo více než 350 běžců na 5.ročníku Bašťanské šestky. V krásném prostředí přehrady na Bašce byla v tomto počasí opravdu radost se proběhnout. Nejprve toho využilo 243 dětí a ty v areálu kempu sváděly velké souboje. Naši si vedli jako vždy skvěle, když nezvítězili pouze v jedné kategorii a celkem vybojovali 13 zlatých, 12 stříbrných a 12 bronzových medailí. Tak aslepoň naši vítězové Eliška Kopcová a Patrik Stankov v dorostu, Anna Cagašová a Thomas Hlavačka ve starším žactvu, Barbora Bystřičanová a Jan Klimas v mladším žactvu. Anna Václavíková v přípravce, Gabriela Petrová a Pavel Kolecký v minipřípravce, Sabina Jurošová a Václav Šodek /roč.2011/, Karolína Adámková a Jakub Maršálek mezi benjamínky. V závodě žen se postavilo na start celkem 49 závodnic, na které již čekal okruh kolem přehrady, tedy 3 km. Zvítězila Karolína Sasynová z Jablunkova, před našimi Ivetou Raškovou a Katkou Krtkovou. Muži běželi kolem přehrady dvakrát a nejlepší byl Tomáš Blabla. Z Našich se na stupně vítězů prosadili u mužů do 34 let druhý Daniel Raška a třetí Marek Spilka. Mezi muži na 55 let vybojoval třetí místo Petr Böhm. Všem medailistům blahopřejeme, ale děkujeme všem našim závodníkům, že skvěle reprezentovali náš oddíl. Kompletní výsledky jsou přiloženy Bašťanská šestka 2018 výsledky.xls (79872)