Zakončili jsme letošní dráhovou sezónu

30.10.2016 19:15

S letošní dráhovou sezónou na našem stadiónu se přišlo aktivně rozloučit 250 běžců. Připraven byl již 17.ročník Loučení s oválem. Počasí bylo ještě celkem přívětivé, i když bylo poměrně hodně chladno. Přesto na dvě stovky dětí svádělo velké souboje a k vidění byly i velice dobré výkony. Mezi nejmladšími se na trati 200 m prosadila Sabina Jurošová a Saša Milata. Další kategorie běžela 400 m a vyhrála Gabriela Petrová a Ondřej Holubčík. Na ostatní již čekalo 800 m. Výbornou formu předvedla Tereza Kubajurová (2007), která vyhrála za 2:59.6 min. Přípravku ovládla Karolína Vilčková za 2:43.6 min. Oba vítězové mladšího žactva předvedli skvělé výkony - Anna Cagašová 2:25.7 min a Thomas Hlavačka 2:17.3 min. Zahanbit se nenechalo ani starší žactvo, když Eliška Kopcová předvedla kvalitních 2:22.4 a Matěj Veselý 2:19.3 min. V dorostu zvítězila Petra Pavlásková a Tomáš Szymala. Potom již čekaly dva rozběhy mužů na 1500 m a zvítězil Serhij Tkač za 4:22.7, před Janem Tesarčíkem 4:23.3 min. Závod žen na 800 m se stal kořistí Veroniky Siebeltové za kvalitních 2:19.0 min, před Ivetou Raškovou 2:19.2 a Kateřinou Krtkovou 2:23.3 min. Všem našim blahopřejeme. Kompletní výsledky jsou přiloženy Loučení s oválem 2016 výsledky.xls (65536)