Májové závody zahájili benjamínci

28.05.2020 21:04

Dnes proběhl na našem stadiónu první díl letošních Májových závodů. Byl určen nejmenším atletům a na startu se sešlo 86 benjamínků ve věku 3 až 7 let. Počasí sice moc nepřálo, ale nakonec naši malí závodníci nezmokli a kromě sladkostí za soutěže dětské atletiky si určitě odnesli i příjemné zážitky. Navíc ti nejlepší krásné medaile a kornout pamlsků. A to ještě několik šťastných vyhrálo super ceny v tombole. Takže paráda.Ale samozřejmě se hlavně běhalo a skákalo a našim se dařilo hlavně v běhu. U starších děvčat vyhrála Karolínka Adámková 60 m za 10.78 s před Lucií Tulinskou 10.82 s. U mladších doběhla druhá Zoe Gittlerová a třetí Barča Říhová. Starší kluci se na stupně vítězů neprosadili, ale mladší je na 60 m ovládli úplně v pořadí 1. Simon Lex, Matěj Čempel  a Lukáš Lomozik. Šimon ovládl i skok z místa 1.35 m a třetím místem ho podpořil Ondra Tyleček. všem velká gratulace.  Výsledky jsou přiloženy - Májové závody 2020 benjamínci výsledky.pdf (269,7 kB)