Prosluněné Raškovice

09.09.2018 19:11

Parádní počasí přivítalo téměř tři stovky běžců u sportovní haly v Raškovicích. Tam se totiž uskutečnil 2.ročník Raškovického čtvrtmaratónu. Vše klapalo jak mělo, a tak akce proběhla v pohodě a ke spokojenosti všech účastníků. Nejprve bojovalo více než 200 dětí na tratích od 200 do 1000 m. Naši si vedli tradičně výborně, když ve svých kategoriích zvítězili Alexandr Milata v benjamíncích, Pavel Kolecký a Gabča Petrová v minipřípravce, Anna Václavíková v přípravce, Adam Honěk v mladším žactvu, Lukáš Vlk a Anna Cagašová ve starším žactvu a Patrik Stankov a Eliška Kopcová v dorostu. V hlavním závodě na 10,55 km, obhájila Iveta Rašková časem 44:06 min. loňské vítězství mezi ženami. Hned za ní doběhly Kateřina Klepáčová 50:06 min. a Kateřina Krtková 50:41 min. V mužích do 34 let se prosadil na 3.místo Dan Raška za 41:53 min. Stejně na 3.místě doběhl Michael Václavík 43:44 min a mezi muži nad 55 let Petr Böhm. Všem blahopřejeme. Kompletní výsledky jsou přiloženy Raškovický čtvrtmaratón 2018 výsledky.xls (70656)