V Kopřivnici to pořádně cinkalo

24.06.2020 08:17

V Kopřivnici se konalo další kolo Atletické ligy minipřípravek družstev. A našim nejmladším atletům se pořádně dařilo, když přivezli 13 medailí. Mezi děvčtaty vyhrála Kristýna Uhrová dálku 3.62 m před Sabčou Jurošovou 3.45 m. Stejné pořadí měly holky i na 600 m. Kika zaběhla 2:11.99 min, Sabinka 2:14.30 min. a třetím místem je doplnila Míša Münsterová 2:15.02 min. Třetí místo přidala i Valerie Marfláková na 150 m za 26.83 s. U kluků vyhrál Šimon Frydryšek 60 m překážek za 10.76 s a doběhl druhý na 150 m za 25.62 s. Václav Šodek vyhrál 600 m v čase 2:01.93 min a druhý byl v dálce výkonem 3.71 m. Saša Milata skočil 3.60 m a byl třetí. Na závěr vyhrály obě štafety 4x 200 m. Ta dívčí ve složení Bláhová, Nováková, Uhrová, Münsterová v čase 2:23.78 min a chlapecká ve složení Čempel, Frydryšek, Míček. Šodek za 2:20.40 min. Všem obrovská gratulace. Uvidíme jek dopadla družstva - výsledky zveřejníme ihned jakmile je obdržíme.