V Kopřivnici čtyřikrát a v Kateřinicích třikrát na bedně

14.11.2015 12:49

V Kopřivnici proběhl sedmý ročník Běhu okolo koupaliště. Závodníky přivítalo chladné, větrné počasí a na všechny kategorie čekaly čtyři okruhy. Většinou po asfaltu, ale nechyběly ani lesní cestičky a dohromady to dalo pět kilometrů. Naše minivýprava si vedla výborně, když Jan Tesarčík vyhrál závod juniorů a absolutně doběhl druhý za vítězným Jakubem Ambrozem. Druhá místa přidali Patrik Lučan mezi juniory a Klára Maštalířová mezi ženami. Josef Nejezchleba obsadil třetí místo u mužů nad 50 let. Další malá skupinka vyrazila do nedalekých Kateřinic, kde se konal "Kateřinický trail". Na ženy čekalo 5,75 km a Iveta Rašková se prosadila na druhé místo a hned za ní doběhla Natálie Závorková. Muži běželi dvakrát tolik, tedy 11,5 km a Daniel Raška vybojoval třetí místo. Všem blahopřejeme.