Slunečné Vojkovice

27.06.2020 20:43

V pohodové atmosféře a v příjemném prostředí proběhl další závod obou běžeckých cen v nedalekých Vojkovicích. Na  startu druhého ročníku se sešlo 156 dětí a 67 dospělých. Počasí přálo, svítilo sluníčko, pro běžce bylo snad až velké teplo, ale to k červnu prostě patří :-) Závody mládeže se podle očekávání konaly v režii našich běžců, když kromě dvou kategorií zvítězili v ostatních deseti. Na nejvyšsí stupínek se při vyhlašování postavili Lucia Tulinská a David Lex (benjamínci), Václav Šodek (minipřípravka), Tereza Hrušková (přípravka), Anna Václavíková a Jakub Jányš (maldší žactvo), Barča Bystřičanová a Jakub Škapa (starší žactvo), Viky Ťahanová a Patrik Stankov (dorost). Závod žen na 4,8 km naše děvčata ovládla. Veronika Siebeltová obhájila loňské vítězství a vylepšila traťový rekord na 20:10 min. Druhá byla Katka Krtková 21:26 min. a třetí Viky Ťahanová 22:00 min. Také závod mužů dlouhý 8,7 km ovládl loňský vítěz Kriystian Zahraj v novém traťáku 32:09 min. Za ním doběhl druhý náš Daniel Raška za 33.35 min. Mezi muži nad 35 let se prosadil na 3.místo Pavel Mališ 36:49 min a u mužů nad 55 let doběhl třetí Petr Böhm 42:55 min. Všem našim blahopřejeme a poděkování všem organizátorům za perfektní akci. Kompletní výsledky jsou přiloženy - Vojkovice 2020 výsledky.xlsx (24,5 kB)