Slezanská hodinovka

18.09.2019 21:34

Za příjemného běžeckého počasí se sešlo na 43.ročníku Slezanské hodinovky celkem 226 běžců. Nejprve si zaběhlo 86 nejmenších dětí závod na 400 m, potom si 80 dětí vyzkoušelo běh na 12 minut. No a konečně na závěr kroužilo na ovále našeho stadiónu 60 běžců a běžkyň celou hodinu. Mezi benjamínky zvítězili Míša Münsterová a Toník Míček, v minipřípravce Ondra Mynarz a Lenka Trombíková. Dvanáctimunutový běh nejlépe zvládli v přípravce Viky Bartoňová a Tobiáš Garčic, v mladším žactvu Barča Bystřičanová a Jan Klimas, ve starším žactvu Viky Ťahanová a Ondra Kotásek, v dorostu Klára Ningerová a Vojta Zemánek. Také závod žen na 1 hodinu ovládly naše běžkyně v pořadí Veronika Siebeltová, která nakroužila 13701 m, Katka Krtková a Katka Klepáčová. Závod mužů vyhrál Krystian Zahraj výkonem 16607 m. Dan Raška doběhl na třetím místě, když zvládl 16038 m. Kompletní výsledky jsou přiloženy Slezanská hodinovka 2019 výsledky.xls (169472)