Slavnostní zakončení roku

05.01.2020 21:30

Velký sál Národního domu byl svědkem Slavnostního zakončení roku 2019 v našem oddíle. V nedělním odpoledni se sešlo více než 300 atletů a hostů, aby důstojně uzavřeli loňský rok. A to se určitě povedlo. Vyhlášeni byli nejlepší atleti roku 2019, vyhlášení a oceněni byli nejlepší v celoročních soutěžích Skokan roku, Slezanský silák, v Běžecké ceně mládeže a ve Frýdecko-místeckém běžeckém poháru. Ceny nejlepším atletům předávali skvělí sportovci oddílu minulosti - účastnice Olympijských her v Pekingu Zuzana Schindlerová - O´Hanlon, účastnice Mistrovství světa v Helsinkách Marcela Ševčíková-Novotná a desetinásobný mistr České republiky Peter Mikulenka. Ovšem zavítali také vzácní hosté - místopředseda Českého atletického svazu Oldřich Zvolánek, náměstek primátora statutárního města Frýdek-Místek Karel Deutscher a pětinásobný Paraolympijský atletický vítěz z Pekingu a Londýna Evan O´Hanlon z Austrálie. Zcela zaplněný sál vytvořil všem vyhlášeným opravdu krásnou, slavnostní a velice důstojnou atmosféru. Věříme, že vyhlášení a ocenění bude motivací a povzbuzením do dalšího náročného tréninku.