Sezóna na dráze zahájena

10.04.2019 22:12

Přestože počasí zrovna ideální nebylo, chlad a hlavně studený vítr nemají běžci zrovna rádi, tak můžeme považovat letošní zahájení běžecké dráhové sezóny za velice vydařené. Na našem stadiónu se na startu 28.ročníku Trojky na dráze sešlo přes 300 běžců všech kategorií. Nejprve běhala mládež, na kterou čekalo 200 m pro benjamínky a 600 m pro ostatní kategorie. Od 17 hodin proběhly dva běhy mužů a jeden běh žen na 3000 m. Mužů startovalo celkem 54 a nejvíce se dařilo našim běžcům. V solidním čase 9:20.9 minuty zvítězil Patrik Stankov a hned za ním doběhl Vojta Zemánek za 9:23.7 min. Ještě 4. místo vybojoval Dan Raška za 9:54.6 min. Ani mezi třicítkou žen se naše reprezentantky neztratily. Zvítězila sice Petra Pastorová z Ostravy za 10:43.9 min, ale mezi ženami do 34 let doběhla druhá Katka Krtková 11:27.0 min. a třetí Veronika Siebeltová 11:36.6 min. Kompletní výsledky jsou přiloženy Trojka na dráze 2019 výsledky.xlsx (26,3 kB)