Přípravka bojovala v Porubě

22.06.2017 11:29

Na stadiónu v Ostravě Porubě se konalo již páté kolo Beskydského poháru přípravek družstev. Mladí závodníci bojovali nejen se soupeři, ale také z velkým vedrem. Opět byla úspěšnější děvčata, která skončila na druhém místě a to jim patří i v celkovém pořadí. Kluci skončili čtvrtí a celkově jsou o příčku níže, ovšem bodově se dotáhli na soupeře před sebou. V jednotlivých disciplínách se nejvíce dařílo Julii Hrčkové, která zvítězila výkonem 4.08 m a doběhla druhá na 300 m v čase 50.61. Tereza Kubajurová vyhrála 150 m za 22.02 s a byla druhá v hodu raketkou 38.14 m. Na 60 m překážek vybojovala stříbrnou medaili Lea Ermisová, bronzovou na 150 m Kateřina Kuřilová 22.95 s a v dálce Zuzana Šurmanová 4.01 m. Ve štafetě 4x 100 m získala děvčata hned dvě medaile. Stříbro štafeta ve složení Barbora Bystřičanová, Lea Ermisová, Tereza Kubajurová, Julie Hrčková a  bronz štafeta, ve které běžely Nela Kolčařová, Katka Kuřilová, Hana Ningerová a Zuzka Šurmanová. Z chlapců se prosadil pouze Jan Klimas, který ovládl závod na 300 m časem 48.57 s. Mladým atletům z přípravky gratulujeme.