Předvánoční běh za krásného počasí

06.12.2015 18:29

Na prosinec přímo neskutečné počasí přivítalo 222 běžců, kteří se přišli proběhnout na 32.ročník Předvánočního běhu. Sluníčko a teplota kolem deseti stupňů přímo sváděla k velkým běžeckým soubojům. Mládež je sváděla na asfaltovém okruhu v areálu stadiónu  a z našich se na nejvyšší stupínek prosadili u benjamínků Nela Fridrichová, v minipřípravce Viktorka Bartoňová, v přípravce Julie Hrčková a Jan Klimas, v předžácích Ondřej Pavelek, ve starším žactvu Eliška Kopcová a v dorostu Kateřina Krtková a Jan Tesarčík. K tomu přidali šest druhých a deset třetích míst. Ti starší bojovali na kilometrovém okruhu v dožínkovém areálu ve Starém městě. Závod žen na tři kilometry byl v režii našich děvčat, když zvítězila Veronika Siebeltová za 11:18 min, před Natálií Závorkovou 11:36 min a Kateřinou Siebeltovou 12:02 min. Druhá mezi ženami nad 35 let doběhla Klára Maštalířová. Na muže čekalo okruhů osm a nejlepší byl Marek Chrascina z Jablunkova, který je zvládl za 27:26 min. Druhý doběhl náš Jan Tesarčík 27:49 min. Celkově třetí a první u mužů nad 35 let doběhl Pavel Michna za 28:59 min . a hned za ním byl další náš Michael Václavík v čase 30:28 min. Všem blahopřejeme. Kompletní výsledky jsou přiloženy Předvánoční běh 2015 výsledky.xls (63 kB)