Pohodové proběhnutí na Štandlu

03.04.2019 21:49

Také dalšímu našemu závodu přálo počasí. Za příjemné teploty a sluníčka se sešlo u vrchu Štandl rekordních 280 běžců všech kategorií Jako první běhaly nejmenší děti kolem potoka Olešná a zvítězili Michaela Münsterová a Tonda Míček. Také minipřípravka měla ještě rovinku kolem potoka a z vítězství se radoval Ondra Mynarz. Potom už se vše přesunulo do lesa, kde čekal na všechny náročný, 1200 metrů dlouhý okruh a hlavně úvodní ostré stoupání. Přípravka běžela jedno kolo a z našich se z vítěství radovala Viky Bartoňová. Na ostatní mládežnické kategorie čekaly okruhy dva a v mladším žactvu zvítězili Barča Bystřičanová a Vojta Šelong, Ve starším žactvu byla nejlepší Anna Cagašová a ve společné kategorii dorostu a juniorů Klára Ningerová a Vojta Zemánek. Potom již vyrazily na dva okruhy ženy, kde byla nejlepší naše Veronika Siebeltová. Muži absolvovali náročné stoupání pětkrát a zvítězil  Dominik Gawlas z Českého Těšína. Všem našim blahopřejeme. Kompletní výsledky jsou přiloženy Štandl kros 2019 výsledky.xlsx (26160)