Poděkování za účast na Hornické desítce

11.11.2014 11:22

S malým zpožděním bych chtěl poděkovat všem rodičům, kteří se zúčastnili Hornické desítky, ať již aktivně, nebo pouze jako doprovod se svými dětmi. Celkem startovalo sto devadesát sedm našich mladých závodníků. Věřím, že průběh závodu nikoho nezklamal a že všichni byli spokojeni. Rovněž doufám, že jak pro rodiče, tak pro děti to byl příjemný zážitek. Z naší strany mohu za více než stovku pořadatelů prohlásit, že jsme pro vaši spokojenost udělali maximum. Takže ještě jednou poděkování za účast a také za zodpovědný přístup :-)

    Přes velkou účast našich závodníků, jsme bohužel měli opět celkem dost dětí, které se nezúčastnily ani naší největší akce, která je svým způsobem "výstavní skříní" našeho oddílu. Po uzavření letošího roku samozřejmě vše zhodnotíme a dětem, které na našich závodech nestartují, bude členství v oddíle ukončeno !! Zřejmě nemají jejich rodiče zájem na tom, aby reprezentovali náš oddíl. Uvolní tak místo těm, kteří čekají, aby mohli začít trénovat.