Palkovice zahájily podzimní část běžeckých cen

30.08.2019 20:55

Závod v Palkovicích byl prvním běžeckým závodem obou běžeckých cen po prázdninové přestávce. A byl závodem vydařeným. Nejprve vyběhlo 51 mužů a 16 žen na sedmnáctikilometrovou trať na Kubánkov a zpět. Zatímco dospěláci bojovali s náročnou tratí, běhaly děti a mládež okruhy kolem palkovické tělocvičny. Sešlo se celkem 185 mládežníků a až na malé výjimky, ovládli startovní pole naši mladí běžci. Vybojovali 9 prvních, 10 druhých a 13 třetích míst. V hlavním závodě zvítězila mezi ženami Veronika Siebeltová v čase 1:17.15 hod. a mezi muží doběhl Dan Raška na 4.místě za 1:11.23 hod. Rovněž organizaci závodu jsme zvládli na jedničku. Jak běžcům, tak rozhodčím patří dík. Výsledky jsou přiloženy Palkovice 2019 výsledky.xlsx (25619)