Ostravický kros se vydařil

20.10.2018 15:22

V krásném prostředí golfového hřiště na Ostravici se uskutečnil 2.ročník Ostravické krosu. Počasí bylo nakonec na polovinu října celkem příjemné a tak se přišlo proběhnout 218 dětí, 99 mužů a 63 žen. Naši mladí běžci si na náročné trati vedli výborně, když vybojovali 8 prvních, 8 druhých a 10 třetích míst. Ve svých kategoriích zvítězii Anna Cagašová a Thomas Hlavačka ve starším žactvu, Barča Bystřičanová v mladších žákyních, Tereza Kubajurová a Jakub Jányš v přípravce, Gabča Petrová a Pavel Kolecký v minipřípravce a Václav Šodek byl nejlepší mezi benjamínky. Mezi ženami byla na trati 6 km nejlepší Aneta Chlebíková z Třince. Z našich se prosadila na 3.místo Iveta Rašková. Závod mužů na 8 km ovládl Jan Friš z Dukly Praha, z našich byl nejlepší Daniel Raška na 10.místě. Kompletní výsledky jsou přiloženy Ostravický kros 2018 výsledky.xlsx (30970)