Ostravický kros

16.10.2021 14:14

Krásná, ale velice náročná trať čekala na běžce 4.ročníku Ostravického krosu. V areálu golfového hřiště na Ostravici se v sobotním dopoledni, za celkem příjemného počasí, sešlo 151 běžců v závodech mládeže. Naši si podle očekávání vedli výborně. V dětských kategoriích zvítězila Adélka Petrovská mezi benjamínky, v minipřípravce Míša Münsterová a Šimon Gottwald, v přípravce Vašek Šodek. Mladší žákyně ovládla Viky Bartoňová a žáky Šimon Václavík. Starší žákyně vyhrála Barča Bystřičanová a dorostenky Viky Ťahanová. Po mládeži vyběhlo na okruh dlouhý necelých 1500 m 31 žen a 43 mužů. Ženy ho absolvovaly 4x a muži 5x. Ani tady nevyšli naši naprázdno. Ženy sice ovládla Barča Macurová z 2bWinner za 20:55 min, ale hned za ní doběhly dvě naše - Verča Siebeltová 22:41 min. a Katka Krtková 23:39 min. Juniorky ovládla Klára Ningerová za 22:53 min. Závod mužů se stal kořistí Marka Krišici z Jablunkova 24:27 min. Druhý doběhl náš Krys Zahraj za 24:57 min. Druhý mezi juniory a celkově čtvrtý doběhl Patrik Stankov 25:10 min. Všem našim blahopřejeme. Kompletní výsledky jsou přiloženy - Ostravický kros 2021 výsledky.pdf (307039)